لوازم یدکی و قطعات اصلی تویوتا در قشم قشم آنلاین
گفتمان   نیازمندیها   سایتها   سفر   دانشنامه   ویدیوها   تصاویر   بلاگها   اخبار   خانه
۱۳۹۵/۱۲/۰۷
اقتصادی (633) اجتماعی (330)
فرهنگی و هنری (89) دانش و فناوری (74)
سلامت (225) آموزش و پژوهش (35)
ورزشی (66) میراث فرهنگی و گردشگری (42)
محیط زیست (63) حوادث (82)
اخبار روستاهای جزیره (70) مناطق آزاد و ویژه (63)
حوزه خلیج فارس (25) اشعار (25)
طنز و اندرزها و مطالب آموزنده (295) پیام های مناسبتی (45)
اطلاعیه های داخلی سایت (27)

آخرین نوشته های کاربران (پستها)

جناب آقای موسوی چرا این همه اصرار ؟؟
امروز شنبه 9 بهمن ماه از ساعات اولیه صبح زنان و مردان پر همت قشمی با تشکیل زنجیره انسانی مانع تخریب ساحل محله چابهار شدند.
جناب آقای موسوی شنیده ها حاکیست که شما امروز به این ساحل آمدین و قصد ایراد سخن داشتید. جناب آقای موسوی ما مردم قشم از شما خیلی بیشتر از اینها انتظار داشتیم
1 شما باید از بزرگان قشک دعوت به عمل می آوردید و با آنها جلسه ای را برگذار می کردید .
2. مگر طرح های منطقه آزاد سال به سال عوض میشود؟ تا قبل از آمدن شما طرح بدین صورت بود که فقط 5 متر از ساحل پر و ما بقی از خانه های اطراف باشد یعنی این طرح ها هر سال تغییر می کند ؟
جناب آقای موسوی مردم از شما تقضا دارند طبق قانون و طرحی که موجود هست عمل کنید . درج این خبر در سایت های که در روز بالای 2/3 میلون نفر ...

متن کامل
۱۳۸۹/۱۱/۰۹   ساحل قشم   محیط زیست

بهسازی یا بدسازی
مزاحمت ساختمان سازان در شهرک سام وزال ورودی دوم خیابان نرگس بیش از حدمعمول برای ساکنین شده در حدی که رفت و امد ساکنین محل را مختل کرده و چندین بار هم به بهسازی منطقه مراجعه کردیم تو رو خدا یه ذره به فکر زندگی و آرامش مردم باشین

۱۳۸۹/۱۱/۰۳   ناشناس   اجتماعی

هشدار امام جمعه اهل سنت قشم
امام جمعه اهل سنت قشم دیروز در خطبه دوم نماز جمعه ضمن قدردانی از انجام پروژه های عمرانی توسط مسولین شهرستان قشم, مصرانه از سازمان منطقه آزاد قشم خواستار کارشناسی پروژه های در حال احداث توسط این سازمان گردید. ایشان با اشاره مستقیم به ساخت بلوار ساحلی در شهر قشم در واقع درخواست و درد دل بسیاری از ساحل نشینان و دوستداران محیط زیست قشمی را بازگو نمودند .

۱۳۸۹/۱۱/۰۲   سیما   اجتماعی

جلوگیری از نابودی ساحل شرقی قشم بوسیله تشکیل زنجیره انسانی توسط زنان
بالاخره همت مردانه زنان قشمی مانع از تخریب ساحل توسط منطقه آزاد قشم بوسیله شرکت بهمبر گردید .
آنگونه که با خبر شدیم امروز زنان محله های چابهار و مسنی و کلگری و صحرا سینای قشم از ساعت 6 صبح با تشکیل زنجیره انسانی در میسر ورودی بلوار در حال احداث قتل آبزیان مانع از ادامه تخریب ساحل توسط ماشین آلات شرکت بهمبر گردیدند.


۱۳۸۹/۱۱/۰۲   مردم   محیط زیست

تخرییب ساحل شرقی شهرستان قشم (محله چابهار)
با سلام
با کمال تاسف ساحل شرقی قشم واقع در محله چابهار در حال تخریب است
ساحل شرقی قشم یکی از نماد های بافت قدیم قشم که دور نمای بخش سنتی قشم می باشد علیرغم مخالفت های سازمان محیت زیست بوسیله خاکبرداری های بدون کارشناسی در حال خشک شدن می باشد .
از مدیریت سازمان منطقه آزاد قشم خواهشمند است که در این خصوص تدابیر لازم را مبذول فرمایند

۱۳۸۹/۱۱/۰۲   ساحل قشم   محیط زیست

خبرهای غرب جزیره
زیاد شدن دزدی در دولاب
افزایش قیمت کرایه
افزایش قیمت ها در دولاب
دولاب به روایت تصویر بعد از هدفمند شدن یارانه ها

۱۳۸۹/۱۰/۰۶   جزیرتی   اخبار روستاهای جزیره

خودتان قضاوت کنيد
آگوست 23, 2010


مقصد جاي ديگر هست اما چون همه پروازها پر بود ناچار پروازي را انتخاب كردم كه توقفي هشت ساعته در پرواز رفت و بيست ساعته هنگام برگشت در منامه دارد. گلف اير: پروازي كه حتما يك توقف در بحرين دارد. از تهران؛ مشهد و شيراز تقريباً همه روزه پرواز دارد و مي تواند بليط آنطرفتان براي هر كشور ديگري باشد. يا برعكس: از هرجاي دنيا براي يكي از شهرهاي گفته شده در ايران از گلف اير بليط تهيه كنيد. يك توقف در بحرين خواهيد داشت. با امكانات اقامتي و گشت و گذاري كوتاه در منامه. با هزينه اي كمتر از يك پرواز مستقيم. با اين فكر كه خب يك كشور ديگر را هم ديده ام. بليط تهيه مي كنم. در فاصله تهيه بليط تا روز پرواز اتفاقاتي مي افتد كه مانع از ورود رسمي ايم به خاك بحرين مي شود. اقامت ...

متن کامل
۱۳۸۹/۰۹/۳۰   ناشناس   حوزه خلیج فارس

امارات متحده عربی همان استان جلفاوه سابق ایران است
«شیخ عبدالله بن زاید آل نهیان» در یک جلسه پرسش‌و پاسخ در «شورای ملی فدرال» مدعی شد «تصرف هر یک از سرزمین‌های عربی اشغال است».

وزیر خارجه امارات متحده ( استان جلفاوه سابق ایران ) در اواخر فروردین ماه سال جاری در اظهاراتی گستاخانه حاکمیت ایران بر جزایر سه‌گانه در خلیج فارس را به اشغال مناطق عربی توسط رژیم صهیونیستی اسراییل تشبیه کرد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه «شیخ عبدالله بن زاید آل نهیان» در یک جلسه پرسش‌و پاسخ در «شورای ملی فدرال» مدعی شد «تصرف هر یک از سرزمین‌های عربی اشغال است».

او با اشاره به جزایر ایرانی تنب بزرگ، تنب کوچک و ابوموسی گفت «میان اشغال بلندی‌های جولان، جنوب لبنان، کرانه باختری یا غزه توسط اسراییل هیچ تفاوتی وجود ندارد، چنان که اشغال، اشغال است...هیچ سرزمین عربی گرانبهاتر از دیگری نیست».

وزیر خارجه امارات متحده ( استان جلفاوه سابق ایران )اظهار داشت «به عنوان یک اماراتی، طبیعی است که من باید بیشتر نسبت ...

متن کامل
۱۳۸۹/۰۹/۱۶   مژگانی   حوزه خلیج فارس

تاریخچه حاکميت ايران بر خليج فارس و سرزمين هاي اطراف آن
از لحاظ تاريخي اولين ارتباطي كه جامعه ي ايراني با اين پهنه آبي پيدا مي كنند دقيقاً به هفتصد قبل از ميلاد باز مي گردد و شايد بيشتر، در حقيقت وقتي است كه زمان دولت مادها فرورتيش موفق مي شود كه منطقه پارسوا، دولت انشان را جزء قلمرو خودش كند و به سواحل خليج فارس گسترش مي يابد بخصوص زمان سياكزارسُس كه همان هووخشتره است. وقتي ايراني ها موفق مي شوند امپراطوري مقتدر و ميليتاريستي آشور را از بين ببرند و سرزمين عاشور بين مادها و بابلي ها تقسيم مي شود؛ خليج فارس گريز ناپذير در قلمرو مادها قرار مي گيرد.
با تشكيل دولت امپراطوري هخامنشي (كه عنوان آن امپراطوري جهاني هخامنشي است) مسئله قلمرو و امنيتش به درياي سرخ، خليج عدن، و غيره تسري مي يابد حتي براي استمرار نظم امپراطوري و براي تسريع ارتباط با مصر- بين درياي سرخ و رود نيل – نياز به حفر آبراهه مي شود ...

متن کامل
۱۳۸۹/۰۹/۱۶   مژگانی   حوزه خلیج فارس


اول « قبلی « 214 215 216 217 218 219
شما می توانید با ثبت نام در سایت، نوشته ها، نظرات و تصاویر خود را در قشم آنلاین و وبلاگ شخصی خود درج نمائید.