لوازم یدکی و قطعات اصلی تویوتا در قشم قشم آنلاین
گفتمان   نیازمندیها   سایتها   سفر   دانشنامه   ویدیوها   تصاویر   بلاگها   اخبار   خانه
۱۳۹۶/۰۹/۲۵
حوادث

توجه توجه
توجه توجه
در همين ساعت ٥:٣٠
سنگ باران .طوفان.رعدو برق.باران خواهش منديم ازخانه هاي خود بيري نيايد

۱۳۹۱/۰۷/۲۷   ساحل   حوادث
باز هم سقوط مرگبار کارگر ساختمانی
امروز هم یک کارگر جوان با سقوط از داربست ساختمان در حال ساخت در قشم جان به جان آفرین تسلیم کرد. متاسفانه رعایت نکردن نکات ایمنی باعث افزایش روزافزون حوادث ناشی از کار شده و نقص عضو دائمی یا مرگ کارگران جوان اعم از ایرانی و خارجی را بدنبال دارد . اخیرا نیز دو نفر کارگر پاکستانی در اثر سقوط از برج پاکروان کشته شدند .همه مسئولن صاحبکار ، پیمانکار ،مهندسین ناظر و معماران بیشتر مراقب اوضاع باشند . جان همه انسانها به یک اندازه عزیز و گرامی است . بخصوص کارگران زحمتکش که میخواهند یک لقمه نان حلال سر سفره زن و بچه ها یا پدر و مادرشان ببرند ولی جسم بی جانشان روانه خانه می شود . روحشان شاد

۱۳۹۱/۰۷/۲۲   جزیره نشین   حوادث
بازهم تصادفی در روستای گیاهدان که یک کشته برجای گذاشت
بازهم تصادفی در روستای گیاهدان که یک کشته برجای گذاشت
بنابر اطلاعات دریافتی دیشب حدودا ساعت یازده شب در پائین سراشیبی جاده رمکان - درگهان در روستای گیاهدان یک حادثه تلخلی روی داد که منجر به فوت یک جوان شد.

این جوان که با سرعت بالا بوده ماشین تریلر شرکت سیمان درحال دورزدن بوده که ناگهان به موتورسیکلت آپاچی برخود میکنه که راننده موتورسیکلت در جا فوت میکنه .

به گفته اهالی روستا این تصادف به حدی وحشتناک بوده که مغز این جوان بادست جمع کرده اند .

بعد از کرو کی راهنمایی و رانندگی تریلر شرکت سیمان مقصر این تصادف اعلام شد

مردم روستا با ناراحتی همدست شدند که تاصبح هر طوری شده باید سرعتگیر نصب کنند که این جاده بارها و بارها تصادف منجر به فوت داشته . به گفته مردم روستا ماشینهای شرکت سیمان به گفته خودشان که ماشین ما بیمه هست از سرازیری جاده رمکان به گیاهدان ...

متن کامل
۱۳۹۱/۰۲/۲۱   قشم نیوز   حوادث
بی احتیاطی باز هم حادثه آفرید
در تاریخ 24/12/90 تصادف وحشتناکی در نزدیکی روستای تمبان رخ داد که باعث صدمات زیادی به سه راکب موتورسیکلت) از اهالی روستای سهیلی( گردید!
شرح واقعه از این قرار است که راننده ی ماشین هنگام سبقت گرفتن از بی کپ جلوی خود به طرز فجیعی از روبرو به موتور سیکلت مذکور برخورد و جدای از جراحات وارده ی سطحی باعث شکستگی از ناحیه ی ساق پا برای یک نفر از راکبین و شکستگی از ناحیه ی ساق پا و ران برای راکب دیگر و متأسفانه شکستگی از ناحیه ی ران و لگن برای راننده موتور سیکلت و در نهایت پس از عمل جراحی سبب قطع پای ایشان گردید!
لازم به ذکر است که راننده ی موتور سیکلت پس از عمل جراحی در بیمارستان خاتم الأنبیاء بندر عباس بستری است و دو راکب دیگر همچنان تا روز شنبه باید منتظر بمانند تا پای ایشان مورد عمل جراحی قرار گیرد!
از شواهد پیداست مقصر 100%این ...

متن کامل
۱۳۹۰/۱۲/۲۵   عبدالله سهیلی   حوادث
خبر فوری : زمین لرزه قشم - درگهان و روستاهای اطراف را لرزاند
زلزله ای امروز سه شنبه 9/12/1390 حوالی ساعت 9:00 صبح جزیره قشم - درگهان و روستاهای اطراف را لرزاند .

۱۳۹۰/۱۲/۰۹   شمس درگهان شهر من   حوادث
جدیدترین خبر از سانحه دیدگان تصادف سهیلی
دوستان و همشهریان عزیز سلام علیکم
در تاریخ 29/11/1390 خبری گذاشتم مبنی بر تصادف خونین در روستای سهیلی که جزئیات تصادف را در همان خبر خدمت شما دوستان شرح دادم.
اما در حالیکه حدود یک هفته از این سانحه ی وحشتناک میگذرد،می خواهم جدید ترین اخبار را از این حادثه دیدگان،خدمت شما عرض کنم.
راکب موتور سیکلت سی جی که جدای از جراحات وارده ی سطحی،دچار کبودگی و خون مردگی در چشم و همینطور شکستگی از ناحیه ی کتف گردیده بود دو روز بعد از بیمارستان فاطمة الزهراء قشم مرخص و بعد از مراجعه به استاد شکسته بند محلی جهت مراقبتهای بیشتر به منزل منتقل گردید و راکب موتور سیکلت جتو که متأسفانه دچار جراحات و صدمات بیشتری گردیده بود،جدای از جراحات سطحی ،دچارشکستگی از ناحیه ی مچ دست،دندان و همینطور شکستگی فک،از تاریخ 29/11/1390 تا روز جمعه 5/12/1390 به دلیل ضریب هوشی پایین هنوز در بخش مراقبتهای ویژه ی بیمارستان شهید ...

متن کامل
۱۳۹۰/۱۲/۰۵   عبدالله سهیلی   حوادث
تصادف خونین در روستای سهیلی+عکس
در تاریخ 28/11/1390 بعد از ظهر روز جمعه خبر تصادف وحشتناکی در روستای سهیلی پیچید بطوریکه همه ی اهالی روستا را نگران کرد!
طولی نکشید که همه با خبر شدند حادثه در اثر برخورد دو موتور سیکلت جتو و سی جی رخ داده و راکبین هر دو موتور را به درمانگاه طبل منتقل کرده بودند.
قضیه از این قرار بوده که راکب موتور جتو همراه با یک سرنشین دیگر از اسکله ی سهیلی به سمت روستا و راکب موتور سی جی در حالیکه بنزین در دست داشته به سمت اسکله ی جنگل در حال حرکت بوده اند که در ابتدای ورودی جاده ی اسکله ی جنگل حرا )جلوتر از ماکت لنج(در حالیکه راکب موتور جتو ظاهرأ میخواسته از اتوبوس جلوی خودش سبقت بگیره به طرز وحشتناکی با راننده ی موتور سی جی مذکور برخورد میکنه که متأسفانه هر دو نفر به شدت مجروح و در حالیکه بی هوش بودن به ...

متن کامل
۱۳۹۰/۱۱/۲۹   عبدالله سهیلی   حوادث
آیا از تردد ماشینها و اتوبوسها در ایران جلوگیری می شود؟
پس از حادثه ی تأسف برانگیز غرق شدن شناور مسافری مسیر هرمز ، بندر عباس و جان باختن تعدادی از هموطنان عزیزمان، هر مسئول و ارگانی در صدد شناسایی مقصر و کشف علت حادثه بود که در نهایت در همان ساعات اولیه ی نشست و بررسی، متأسفانه ناخدای شناور مذکور مقصر شناخته شده و در پی آن اعلام شد، کلیه ی شناورهای سبک و نیمه سنگین مسیرهای بندر عباس ، قشم و هرمز به علت عدم استاندارد حق تردد ندارند و از این پس تا اطلاع ثانوی از تردد قایقهای مسافری هنگام و حتی بسیاری از قایقهای ماهیگیری نیز جلوگیری به عمل آمد.
متأسفانه مسئولان با این تصمیم عجولانه باعث بیکاری بسیاری از قایقداران گشته و باعث کمبود بعضی از اقلام و کالاهای مصرفی مردم که قبلأ از طریق همین شناورها از بندر عباس تهیه می گردید شدند.
به راستی آیا این تنها راه حل این موضوع است یا راههای دیگری نیز ...

متن کامل
۱۳۹۰/۱۱/۱۷   عبدالله سهیلی   حوادث
واگذار ماشین ها به شهرستانی
با سلام وخسته نباشی من چند با به هم گفتم کسی ماشین های که کیخواهد گذاز موقت قشم شودانجام ندهید چون کلاهبردار قشمی شما رابا پول شهرستانی دداره گول میزنه چون تا الان 50 ماشین گران قیمت به انوراب مانند تهران یاشهرستان بردن ودیگر برنگردید شده این شخص تا هفته دیگه میگویم خدا خانه خرابش کند هم شمار گول زده وهم شمارا از همگی مانند خانواده دور میکند مانند زندان کردن شخصهای که ماشین به نام انها است ان شخص کلاهبردار گلیم خود رااز اب میگیرد وفرار میکند مواظب باشید از ما گفتن واز شما شنید راه بازه وا جاده درازاست هر ماشین که الان برنگرد روزانه 100هزارتوان جریمه داردماشین های که انور میرود بومیهای قشم میتوان این کارهارا انجام دهن نه شهرستانی های که اینجا زندگی میکند اینها از این ماشینها محرومن مواظب باشین ماشین های که به قشم میاید الان 30 الا60 ملیون قیمت داره ولی انور ...

متن کامل
۱۳۹۰/۱۱/۱۰   فرشته دلها   حوادث
مقصر غرق شدن شناور مسیر هرمز ، بندرعباس
سلام دوستان
با توجه به غرق شدن شناور مسافری مسیر هرمز ، بندرعباس متأسفانه هر کس در صدد مقصر جلوه دادن یکی دیگه ست و همه منتظر شناسایی مقصر هستن ولی به نظر من تو این قضیه خیلیها به نوبه ی خود مقصرن ،حالا کمی بیشتر یا کمتر ؛ از من نوعی گرفته تا شما ، ناخدای شناور مذکور،خود مسافران،دریابانی،تعاونی قایقداران،مسئولین و شاید هم گروه امداد،هر یک به نوعی شریک هستیم!!!.
تا حالا کم پیش اومده که موقع مسافرت با اسکله ی تعطیل مواجه شدیم و به زمین و زمان لعنت فرستادیم؟تا حالا کم پیش اومده که اسکله تعطیل بوده و خود ما با قایقهای سبک و بدون مجوز ، و از محل غیر قانونی سوار شدیم؟تا حالا کم پیش اومده که قایقهای کنار اسکله شهید حقانی یا گاهأ جاهای دیگه رو سواربشیم ، برای اینکه حالا شاید چند دقیقه زودتر برسیم درگهان؟
آیا ما مقصر نیستیم،آیا راه رو برای خلاف ...

متن کامل
۱۳۹۰/۱۱/۰۵   عبدالله سهیلی   حوادث

اول « قبلی « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 » بعدی » آخر
79