لوازم یدکی و قطعات اصلی تویوتا در قشم قشم آنلاین
گفتمان   نیازمندیها   سایتها   سفر   دانشنامه   ویدیوها   تصاویر   بلاگها   اخبار   خانه
۱۳۹۶/۱۰/۳۰

دیدنی های قشم

قشم یه جزیره عالی برای گردشگری است که تا مدتها نادیده گرفته میشده. خیلی از مردم کشور هنوز از دیدنی های این جزیره خبر ندارند. و همه اش تصور میکنند که کل قشم یعنی خرید. در صورتی که اگر از جاذبه ها و دیدنی های قشم خبر داشتند دیگر قشم غوغا میشد.

حالا درست است که قشم جای کار دارد و جاذبه های گردشگری آن هم. اما با این اوضاع باز هم یکی از بهترین جاهاست. بیش از 50 جای دیدنی در قشم وجود دارد که 10 تا از آن ها از همه مهمترند.

اصلا همین سواحل قشم. اگر قشم هیچی نداشت و فقط همین سواحل هم میداشت باز هم ارزشش را داشت که ادم خانواده را بردارد و به این جزیره بزرگتر از 22 کشور جهان بیاید.

حالا خیلی ها فکر میکنند قشم تنهای تنهاست. که البته بسی اشتباه فکر میکنند. مثلا خیلی ها اصلا خبری از هرمز ندارند. ادم بیاید قشم و هرمز برود کافیست. یا مثلا هنگام. به حقیقت هنگام و دلفین هایش می ارزد به صدتا جاذبه گردشگری خارج و دیدنی هایش می ارزد به تمام مراکز خرید همین قشم.
قشم جاهایی دارد که خیلی از همین قشمی ها خودشان هم از وجودشان خبر ندارند. یا لااقل خیلی کم به آنجا رفته اند.
غار نمکی قشم مثلا طولانی ترین غار نمکی جهان هست به طول شش کیلومتر! یا اصلا چرا برویم ته جزیره. همین غارهای تو در توی خربس. یا کمی انطرفتر جزایر ناز.
دیدنی های قشم انقدر جالب و عجیب هستن که مثل یک پاکت شیرینی هستند. یعنی شما یکی که دیدید دوست دارید بعدی را هم ببینید. بعد میبینید وقت ندارید اما باز هم نمیتوانید از آن ها بگذرید.
حتی غذاهای قشم هم خودشان یکجور دیدنی حساب میشوند. یعنی شما حساب کن میروی در یک رستوران کلی غذای دریایی جالب و با حال و خوشمزه جلویت منو میشود. نمیدانی کدام را برداری.
به هر حال کاش روی قشم بیشتر کار شود و مردم هم بیشتر سمت قشم بیایند. حقیقتا دیدنی های قشم یک دنیای دیگر را تصویر میکنند.نظر شما در مورد مطلب پست شده:


لطفا در اعلام نظر خود، رعایت ادب را فراموش ننمائید و تنها نظر خود را محدود به موضوع خبر کنید. در صورت عدم رعایت این موارد نظر شما حذف خواهد شد.
سوالات مرتبط با موضوع را ميتوانيد در تالار گفتمان مطرح نمائيد.

نام کاربر:
اختیاری - نام واقعی یا مستعار
پست الکترونيک:
اختیاری - محرمانه خواهد ماند.
متن:     

نظرات کاربران :


79