لوازم یدکی و قطعات اصلی تویوتا در قشم قشم آنلاین
گفتمان   نیازمندیها   سایتها   سفر   دانشنامه   ویدیوها   تصاویر   بلاگها   اخبار   خانه
۱۳۹۶/۱۲/۰۳

33میلیمتر باران در قشم بارید

قشم – در ادامه بارندگی در جزیره قشم، شنبه شب و بامداد یکشنبه افزون بر 8/33میلیمتر باران در شهر قشم بارید که این میزان درمقایسه با میزان بارندگی 24ساعت ماقبل آن، افزون بر 13برابر افزایش نشان می دهد.
به گزارش ایرنا به نقل از نمابر روز یکشنبه اداره هواشناسی شهرستان قشم، بیشترین میزان بارندگی در طول این مدت در این شهرستان مربوط به روستای سلخ از توابع بخش شهاب این شهرستان بود که با 35میلیمتر باران در مقایسه با میزان بارندگی 24ساعت ماقبل آن، افزون بر 5برابر افزایش داشته است.

در نمابر روز شنبه این اداره، میزان بارندگی در جمعه شب و بامداد شنبه در قشم 5/2میلیمتر و روستای سلخ 5/6میلیمتر اعلام شده بود.

روستاهای طبل از توابع بخش شهاب قشم و کاروان از توابع بخش مرکزی این شهرستان نیز به ترتیب با 26و5/25میلیمتر باران و شهر سوزا مرکز بخش شهاب و فرودگاه بین المللی قشم هم به ترتیب با 5/22و 6/20میلیمتر باران شاهد بیشترین میزان بارندگی در شهرستان قشم، بعد از روستای سلخ و شهر قشم، در شب شنبه و بامداد یکشنبه بوده است.

اداره هواشناسی جزیره قشم همچنین وضعیت جوی این جزیره، تنگه هرمز و دریای عمان را در روز یکشنبه ابری همراه با وزش باد و رگبار باران پیش بینی کرده است.

به پیش بینی این اداره ارتفاع امواج دریا نیز دراین روز به 150سانتیمتر و سرعت باد هم به 11متر بر ثانیه خواهد رسید و دریا نسبتا مواج می شود

حداکثر درجه حرارت و میزان رطوبت نسبی هم از سوی اداره هواشناسی قشم در روز یکشنبه به ترتیب 27درجه سانتیگراد و 75درصد پیش بینی شده است.ک/1

1871/668خبرهای مرتبط
•  پایان اردیبهشت ۹۷؛ مهلت آموزش و پرورش به پیش‌دبستانی‌ها برای دریافت مجوز - 5 ر.پ.
•  انهدام چهار باند قاچاق مواد مخدر در هرمزگان/دستگیری پنچ قاچاقچی مواد مخدر - 10 ر.پ.
•  ۴ باند قاچاق موادمخدر در هرمزگان منهدم شد - 10 ر.پ.

نظر شما در مورد خبر:

لطفا در اعلام نظر خود، رعایت ادب را فراموش ننمائید و تنها نظر خود را محدود به موضوع خبر کنید. در صورت عدم رعایت این موارد نظر شما حذف خواهد شد.
سوالات مرتبط با موضوع را ميتوانيد در تالار گفتمان مطرح نمائيد.

نام کاربر:
اختیاری - نام واقعی یا مستعار
پست الکترونيک:
اختیاری - محرمانه خواهد ماند.
متن:     

نظرات کاربران :


79