لوازم یدکی و قطعات اصلی تویوتا در قشم قشم آنلاین
گفتمان   نیازمندیها   سایتها   سفر   دانشنامه   ویدیوها   تصاویر   بلاگها   اخبار   خانه
۱۳۹۶/۱۱/۲۹

نوسازی گردشگری زمینی جزیره قشم با اتوبوس هایVIP

مدیر حمل و نقل عمومی و پایانه های سازمان منطقه آزاد قشم از سیاست نوسازی حوزه گردشگری زمینی در این جزیره با بکارگیری اتوبوس های VIP اسکانیا (دُرسا) توسط بخش خصوصی تحت حمایت این سازمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، اسماعیل خدرلو گفت: این اتوبوس 25 نفره به عنوان یکی از پیشرفته ترین مُدل از اتوبوس های بین المللی، به اینترنت، صندلی تخت شو مانیتوردار با قابلیت پخش آهنگ، فیلم، کارتون و بازی های کامپیوتری مجهز می باشد.

او با اعلام اینکه شرکت آسیا سفر قشم به عنوان یکی از شرکت های بخش خصوصی تحت حمایت سازمان منطقه آزاد قشم تمام مجوزات فعالیت اقتصادی خود را از این سازمان دریافت کرده، افزود: نخستین اتوبوس VIP این شرکت با سرمایه گذاری 10 میلیارد ریالی با هدف ارائه خدمات مدرن به مسافران جزیره قشم فعالیت خود را در ناوگان حمل و نقل مسافری این منطقه همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر شروع کرده است.

مدیر حمل و نقل عمومی و پایانه های سازمان منطقه آزاد قشم ادامه داد: قرار است در سه ماهه اول سال 97 دو دستگاه دیگر از این اتوبوس مدل سال اسکانیا توسط این شرکت به ناوگان حمل و نقل مسافری قشم اضافه شود.

وی اظهار کرد: 28 دستگاه اتوبوس دیگر این شرکت به همراه 27 دستگاه اتوبوس دو شرکت دیگر حمل و نقل، انتقال مسافران جزیره قشم از شیراز، اصفهان، یاسوج، شهر کرد و یزد را بعهده دارند.

بنا به این گزارش، مسافران جزیره قشم می توانند از سه مسیر هوایی (فرودگاه بین المللی قشم)، دریایی (اسکله شهید حقانی بندرعباس به اسکله شهید ذاکری قشم) و زمینی (ورود انواع وسایل نقلیه از بندر پهل به اسکله لافت با استفاده از شناورهای لندینگ کرافت) وارد جزیره قشم در جنوب کشور شوند.خبرهای مرتبط
•  بازدید چهار هزار و 508 گردشگر از مکان های تاریخی قشم - 6 ر.پ.
•  ورورد بیش از ۱۲۰ هزار نفر به جزیره قشم در ۵ روز پایانی دهه فجر - 6 ر.پ.
•  بیش از 120 هزار مسافر از زمین، هوا و دریا وارد قشم شدند / افزایش بیش از 90 درصدی جمعیت شهرستان قشم در پنج روز - 6 ر.پ.

نظر شما در مورد خبر:

لطفا در اعلام نظر خود، رعایت ادب را فراموش ننمائید و تنها نظر خود را محدود به موضوع خبر کنید. در صورت عدم رعایت این موارد نظر شما حذف خواهد شد.
سوالات مرتبط با موضوع را ميتوانيد در تالار گفتمان مطرح نمائيد.

نام کاربر:
اختیاری - نام واقعی یا مستعار
پست الکترونيک:
اختیاری - محرمانه خواهد ماند.
متن:     

نظرات کاربران :


79