لوازم یدکی و قطعات اصلی تویوتا در قشم قشم آنلاین
گفتمان   نیازمندیها   سایتها   سفر   دانشنامه   ویدیوها   تصاویر   بلاگها   اخبار   خانه
۱۳۹۶/۱۱/۲۹

‎دورهمی شعرای طنزپرداز کشوری، هرمزگانی و قشمی در آیین شب شعر طنز

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از برگزاری آئین شب شعر طنز با حضور جمعی از شعرای طنزپرداز کشوری، هرمزگانی و قشمی در سالن مرکز بین المللی رشد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، علیرضا کمساری گفت: انجمن شعر قشم سال 1391 در این منطقه ایجاد شد و هم اینک با بیش از 60 عضو به فعالیت خود ادامه می دهد و آئین های شب شعر هر سال با حضور جمعی از فعالان این عرصه فرهنگی – ادبی در قشم برگزار می شود.

وی ادامه داد: محفل  فرهنگی – ادبی شعر طنز با حضور حمید نیک نفس و راشد انصاری دو تن از شعرای مطرح کشور و استان هرمزگان به همراه دیگر شعرا از دیگر نقاط استان و قشم چهارشنبه شب برگزار می شود.

به گفته مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم، شرکت کنندگان در این محفل ادبی به شعرخوانی در زمینه مسائل و مشکلات اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی می پردازند .

بنا به این گزارش، آئین شب شعر طنز به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم و با همکاری انجمن شعر قشم برگزار می شود و از علاقه‌مندان برای بهره مندی از این برنامه که شامگاه چهارشنبه 25 بهمن ماه ساعت 19 در محل مرکز بین المللی رشد برگزار می شود، دعوت شده است.خبرهای مرتبط
•  اجرای سیاست توسعه متوازن در سراسر جزیره / ارتقای خدمات سازمان منطقه آزاد قشم به روستاییان - ديروز
•  فراخوان المان نوروزی در جزیره قشم - ديروز
•  هفت طرح عمرانی در جزیره قشم به بهره برداری رسید - 2 ر.پ.

نظر شما در مورد خبر:

لطفا در اعلام نظر خود، رعایت ادب را فراموش ننمائید و تنها نظر خود را محدود به موضوع خبر کنید. در صورت عدم رعایت این موارد نظر شما حذف خواهد شد.
سوالات مرتبط با موضوع را ميتوانيد در تالار گفتمان مطرح نمائيد.

نام کاربر:
اختیاری - نام واقعی یا مستعار
پست الکترونيک:
اختیاری - محرمانه خواهد ماند.
متن:     

نظرات کاربران :


79