لوازم یدکی و قطعات اصلی تویوتا در قشم قشم آنلاین
گفتمان   نیازمندیها   سایتها   سفر   دانشنامه   ویدیوها   تصاویر   بلاگها   اخبار   خانه
۱۳۹۶/۱۰/۳۰

توسعه پایدار و متوازن و توجه به اقتصاد جامعه محور، نقشه راه قشم است

سخنگوی معاونت فرهنگی اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد قشم گفت: جمله طلایی رئیس جمهور در سفر به قشم موجب شد مدیران ارشد سازمان منطقه آزاد قشم بتوانند گام‌های محکمی را برای توسعه قشم برداشته و این جزیره را در مسیر توسعه متوازن، همه جانبه قرار دهند.

سید محمدامین جعفری حسینی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم که شنبه شب به نمایندگی از سوی معاونت فرهنگی اجتماعی و گردشگری این سازمان در شورای معاونان دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد کشور که با حضور مرتضی بانک مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی این مناطق و مدیران عامل تمام مناطق آزاد کشور در سالن مرکز بین المللی رشد قشم ارائه گزارش داد، ماموریت اصلی معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم را نگاه به توسعه ای پایدار، همه جانبه و فراگیر در سطح کل جزیره در کنار توجه به اقتصاد جامعه محور بیان کرد.

جعفری حسینی دستیابی به حداکثر تعامل میان مناطق آزاد و جوامع محلی را هدف دولت تدبیر و امید عنوان کرد و اظهار داشت: شکوفاسازی پتانسیل های گردشگری قشم در تمامی ابعاد با بهره گیری از ظرفیت‌های مردمی در صدر برنامه های فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم قرار دارد و این منطقه را در مسیر توسعه متوازن، همه جانبه قرار داده است.

وی توسعه قشم در دولت تدبیر و امید را چشمگیر دانست و افزود: منطقه آزاد قشم با تکیه بر اقتصاد جامعه محور و توانمندسازی جامعه محلی، در بسیاری از مولفه های اقتصادی کشور پیشتاز است.

سخنگوی معاونت فرهنگی اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد قشم در ادامه این نشست تصریح کرد: احیاء نقش خانه های بوم گردی در زندگی قشموندان گامی موثر برای تحقق اقتصاد مقاومتی می باشد.

شهرستان قشم شامل جزیره های قشم، هرمز، هنگام و لارک با حدود 150 هزار نفر جمعیت در جنوب استان هرمزگان واقع است.خبرهای مرتبط
•  پنجمین جشنواره پایانه‌های فروشگاهی بانک تجارت در سیتی‌سنتر قشم - امروز
•  عضویت منطقه آزاد قشم در سازمان گردشگری جهانی در دستور کار قرار می گیرد - امروز
•  نشست مدیرعامل منطقه آزاد قشم با نماینده مدیرکل سازمان جهانی گردشگری/ معرفی قشم به عنوان پایلوت گردشگری حلال ایران به تمام دنیا - امروز

نظر شما در مورد خبر:

لطفا در اعلام نظر خود، رعایت ادب را فراموش ننمائید و تنها نظر خود را محدود به موضوع خبر کنید. در صورت عدم رعایت این موارد نظر شما حذف خواهد شد.
سوالات مرتبط با موضوع را ميتوانيد در تالار گفتمان مطرح نمائيد.

نام کاربر:
اختیاری - نام واقعی یا مستعار
پست الکترونيک:
اختیاری - محرمانه خواهد ماند.
متن:     

نظرات کاربران :


79