لوازم یدکی و قطعات اصلی تویوتا در قشم قشم آنلاین
گفتمان   نیازمندیها   سایتها   سفر   دانشنامه   ویدیوها   تصاویر   بلاگها   اخبار   خانه
۱۳۹۶/۱۱/۲۹

ملت ایران تا سرکوبی کامل فتنه گران از پای نخواهند نشست

قشم - امام جمعه شهرستان قشم گفت: ملت ایران اسلامی با حفظ وحدت درونی، دشمن را خشمگین نموده و در دفاع از ارزش های انقلاب تا سرکوبی کامل فتنه گران از پای نخواهند نشست.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام رضا جوکار عصر چهارشنبه در اجتماع حماسی مردم ولایی قشم که در محکومیت اقدامات اخیر اغتشاشگران برگزار شد، حمایت از آرمان و ارزش های اصیل اسلامی را هدف مردم بسیجی، بصیر و ولایی قشم از حضور در اجتماع سیزدهم آذرماه عنوان و اظهار کرد: اجتماع عظیم و کم نظیر قشموندان در این روز، دفاع از انقلاب اسلامی، محکوم کردن اقدامات اغتشاشگران و قطع کردن دست دشمنان داخلی و خارجی است.

وی تصریح کرد: این اجتماع همچون سایر اجتماعات ملت ایران پاسخی کوبنده، محکم و قاطع است به آشوبگرانی که دانسته یا نادانسته بازیچه ی دشمن شده و همچنین تمام آنانی که از پشت صحنه، هدایتگر اغتشاشات بوده اند.

امام جمعه شهرستان قشم با بیان اینکه مطالبه گری، پرسشگری و بیان قانونی اعتراضات حق قانونی مردم است، ادامه داد: اقدامات اهانت آمیز آشوبگران از سوی مردم قابل تحمل نیست و ملت ایران در سراسر کشور برای مقابله با اجتماعات غیر قانونی به صحنه آمده اند.

حجت الاسلام والمسلمین جوکار به تشریح حقوق متقابل مردم و حاکمیت پرداخت و افزود: تامین نیازهای زندگی مردم، پاسخگو بودن، استفاده از ظرفیت مردم و نقد پذیری مسئولین در نظام اسلامی همراه با سعه صدر، از جمله حقوق مردم در کلام امیرالمومنین علی علیه السلام است که بر عهده حاکمیت می باشد.

جوکار اضافه کرد: امیرالمومنین علی علیه السلام قانون پذیری، قانون مداری، احترام و حفظ شأن و جایگاه مسئولین، مدنظر داشتن وحدت اجتماعی و انتقاد مسالمت آمیز به دور از اهانت را در شمار حقوق حکومت بر مردم بیان می دارند که باید به ان مقید بود.

وی با اظهار اینکه دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب با سوءاستفاده، اعتراضات مردمی را تبدیل به اغتشاش و آشوب نمودند، گفت: ملت ایران امروز به میدان آمده تا بگوید فتنه گران و آشوب گران از مردم نیستند و ضمن محکوم کردن اقدامات آنان، اعلام انزجار می نماییم.

امام جمعه شهرستان قشم با تاکید بر وجود حمایت مستمر و همه جانبه ملت ایران از اسلام، انقلاب، اصل مترقی ولی فقیه و شخص ولی فقیه حضرت امام خامنه ای مدظله العالی، تصریح کرد: مسئولان و خادمین مردم بدانند تا زمانی که در سایه ولی فقیه و جمهوری اسلامی ایران در مسیر امام راحل(ره) و شهدا حرکت نمایند از حمایت ملت برخوردار هستند.

حجت الاسلام والمسلمین جوکار موکد ساخت: مردم به صحنه آمده اند تا پیام حضور شکوهمند خود را به رخ دشمن بکشند و به مسئولان، دستگاه های قضایی، اطلاعاتی، امنیتی، انتظامی و نیروهای مسلح اعلام نمایند که خواستار برخورد قاطع با فتنه گران و اغتشاشگران می باشند.

وی نقش آمریکا، اسرائیل، انگلیس و دست خباثت آلود و ناپاک عربستان صعودی را در آشوبگری ها هویدا دانست و افزود: مردم و مسئولین با حفظ و تقویت وحدت درونی، دشمن را خشمگین نموده و در دفاع از ارزش های انقلاب تا سرکوبی کامل فتنه گران از پای نخواهند نشستخبرهای مرتبط
•  اجرای سیاست توسعه متوازن در سراسر جزیره / ارتقای خدمات سازمان منطقه آزاد قشم به روستاییان - ديروز
•  فراخوان المان نوروزی در جزیره قشم - ديروز
•  هفت طرح عمرانی در جزیره قشم به بهره برداری رسید - 2 ر.پ.

نظر شما در مورد خبر:

لطفا در اعلام نظر خود، رعایت ادب را فراموش ننمائید و تنها نظر خود را محدود به موضوع خبر کنید. در صورت عدم رعایت این موارد نظر شما حذف خواهد شد.
سوالات مرتبط با موضوع را ميتوانيد در تالار گفتمان مطرح نمائيد.

نام کاربر:
اختیاری - نام واقعی یا مستعار
پست الکترونيک:
اختیاری - محرمانه خواهد ماند.
متن:     

نظرات کاربران :18134 - 20:21:24 - ۱۳۹۶/۱۰/۱۳  -  ناشناسخطاب امام جمعه شهرستان قشم به مسئولین؛ امضاهای طلایی را حذف کنید/ مردم را از این اتاق به آن اتاق نکشانید
اقدامات توسعه‌ای با تعامل و هم‌فکری دستگاه‌های اجرایی/لزوم جذب اعتبارات استانی
حکم شهردار قشم از سوی استاندار هرمزگان صادر شد
به نظر ارائه شده رای بدهید: 1 Dislike 0
IP: 5.160.XXX.225
79