لوازم یدکی و قطعات اصلی تویوتا در قشم قشم آنلاین
گفتمان   نیازمندیها   سایتها   سفر   دانشنامه   ویدیوها   تصاویر   بلاگها   اخبار   خانه
۱۳۹۶/۱۰/۳۰

اقتصاد مقاومتی و اشتغال پایدار در بررسی بودجه 97 مورد توجه باشد

قشم - ایرنا- امام جمعه موقت شهرستان قشم گفت: نمایندگان مجلس باید نقاط قوت و ضعف بودجه سال 1397 را با دقت مورد بررسی قرار دهند و به اهداف اقتصاد مقاومتی و نیز ایجاد شرایط برای اشتغال پایدار به صورت ویژه توجه کنند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین احمد غلامی در خطبه های نماز جمعه این هفته قشم افزود: قشر آسیب پذیر جامعه نگران گران شدن برخی اقلام در بودجه سال آینده است که نمایندگان باید با توجه به این قشر بودجه سال 97 را بررسی کنند.
وی در ادامه با انتقاد از تخریب چهره ها و شخصیت ها در فضای مجازی اذعان کرد: انتقاد باید سازنده باشد تا موثر واقع شود و نباید در قالب انتقاد، توهین کرد.
غلامی افزود: برخی خبرگزاری ها و سایت ها به راحتی افراد را دروغگو خطاب می کنند و انواع توهین ها را به آنان روا می دارند که این امر زیبنده نیست.
وی در ادامه سخنان خود تصریح کرد: رشد و شکوفایی نظام نیازمند وحدت حوزه و دانشگاه است که در پرتو این وحدت اهداف کلان کشور یعنی پیشرفت اقتصادی و رسیدن به جامعه سعادتمند توام با علم و آگاهی محقق می شود.
امام جمعه موقت شهرستان قشم افزود: امروز توطئه ای در کار است که وحدت موجود بین حوزه و دانشگاه را از بین ببرد و با تخریب چهره حوزه نزد دانشگاهیان و نیز بی ارزش کردن دانشگاه نزد حوزویان، تفرقه و تشتت در جامعه ایجاد کند که این امر هوشیاری مخاطبان در هر 2 نهاد را می طلبد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: اقدام ترامپ مبنی بر اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی جهالتی است که از ذلت و شکست آنان ناشی می شود و دنیا آن را محکوم کرد.
غلامی افزود: در ماه های اخیر قدرت اسلام به رخ دشمن کشیده شد و در کمتر از 25 سال آینده با نابودی رژیم صهیونیستی، مسلمانان راه قدس را پیاده طی می کنند.
امام جمعه موقت شهرستان قشم به هفته پژوهش اشاره و اظهار کرد: استفاده از داده های علمی موجب کارآمدی علم و صنعت است و مراکز علمی و دانشگاهی باید مباحث پژوهشی خود را دنبال و دستاوردها را تبیین نمایند.
شهرستان قشم شامل جزیره های قشم، هرمز، هنگام و لارک با حدود 150 هزار نفر جمعیت در جنوب استان هرمزگان واقع است.
7500
انتشار: حسین آزادمنجیریخبرهای مرتبط
•  واگذاری امور به بخش خصوصی موفق ترین راه برای توسعه خدمات است - 3 ر.پ.
•  امکان زنده بودن کارکنان نفت‌کش ایرانی وجود دارد - 9 ر.پ.
•  کارگروه ویژه برای توسعه صنایع نفتی و دریایی هرمزگان شکل می گیرد - 11 ر.پ.

نظر شما در مورد خبر:

لطفا در اعلام نظر خود، رعایت ادب را فراموش ننمائید و تنها نظر خود را محدود به موضوع خبر کنید. در صورت عدم رعایت این موارد نظر شما حذف خواهد شد.
سوالات مرتبط با موضوع را ميتوانيد در تالار گفتمان مطرح نمائيد.

نام کاربر:
اختیاری - نام واقعی یا مستعار
پست الکترونيک:
اختیاری - محرمانه خواهد ماند.
متن:     

نظرات کاربران :


79