لوازم یدکی و قطعات اصلی تویوتا در قشم قشم آنلاین
گفتمان   نیازمندیها   سایتها   سفر   دانشنامه   ویدیوها   تصاویر   بلاگها   اخبار   خانه
۱۳۹۶/۰۹/۲۱

پیام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم بمناسبت ۱۶ آذر روز دانشجو

حمیدرضا مومنی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم در پیامی بمناسبت روز دانشجو با تأسی به بخشی از سخنان مقام معظم رهبری در زمینه جنبش دانشجویی در ایران، این روز را به همه دانشجویان ایران بویژه علم آموزان جزیره قشم شادباش گفت.


متن پیام وی به شرح ذیل می باشد.

"جنبش دانشجوئی در کشور ما در تاریخِ ثبت شده و شناخته شده‌ی خود، همیشه ضد استکبار، ضد سلطه، ضد استبداد، ضد اختناق و بشدت عدالتخواه بوده است"

مقام معظم رهبري(مد ظله العالي)

شانزدهم آذرماه هر سال براي مردم ايران اسلامي، يادآور ايمان به باور، ايستادگي در برابر جور و استكبار ستيزي روشنفكرترين قشر جامعه، يعني دانشجويان است كه جان بر كف ايستادند و با اعتقاد خون دادند تا پيام آور آزادي باشند.

تمامی  اسناد و مدارك بر جاي مانده در  طول تاريخ نشانگر آن است كه: "خش خش برگها به زير گامهايت مي گويند بگذار فرو افتي ، آنگاه راه آزادي را باز خواهي يافت."

و اين همان فرو افتادني بود كه دانشجويان دين باور و دلير سرزمينمان براي مبارزه با بي ديني و جور و استكبار، از اواخر دهه بيست خورشيدي آغاز كردند كه در شانزدهم آذر ١٣٣٢ به اوج خود رسيد و همگام با پيروزي انقلاب شكوهمند اسلامي، به بار نشست و اكنون سالهاست كه از دستاورد جان بخش و روح افزاي آن، بر پاي استوار خويش ايستاده ايم و از نعمت پر بهاي استقلال و آزادي بهره منديم.

اینجانب نیز به نوبه خود روز دانشجو را به همه دانشجويان و دانشگاهيان ايران سربلند به ويژه جوانان و دانشجويان برومند جزيره زيباي قشم که یقیناً نگارندگان آینده این منطقه و‌کشور هستند، شادباش مي گويم.

حمیدرضا مومنی رييس هيات مديره و مديرعامل سازمان منطقه آزاد قشمخبرهای مرتبط
•  با حمایت دستگاه قضا، 242 پرونده تصرف اراضی قشم تعیین تکلیف شد / آزاد سازی 281 هکتار اراضی دولتی در جزیره - 2 ر.پ.
•  ۱۰ روستای غرب جزیره قشم از نعمت آب شرب برخوردار شدند - 2 ر.پ.
•  نقش قشم در بحران ملی آب / تبدیل تهدید به فرصت با برنامه ریزی مدون در جزیره - 2 ر.پ.

نظر شما در مورد خبر:

لطفا در اعلام نظر خود، رعایت ادب را فراموش ننمائید و تنها نظر خود را محدود به موضوع خبر کنید. در صورت عدم رعایت این موارد نظر شما حذف خواهد شد.
سوالات مرتبط با موضوع را ميتوانيد در تالار گفتمان مطرح نمائيد.

نام کاربر:
اختیاری - نام واقعی یا مستعار
پست الکترونيک:
اختیاری - محرمانه خواهد ماند.
متن:     

نظرات کاربران :


79