لوازم یدکی و قطعات اصلی تویوتا در قشم قشم آنلاین
گفتمان   نیازمندیها   سایتها   سفر   دانشنامه   ویدیوها   تصاویر   بلاگها   اخبار   خانه
۱۳۹۶/۱۲/۰۳

۸۰ درصد بودجه سازمان منطقه آزاد قشم در مسیر عمران و آبادانی / افزایش ۹ برابری آبرسانی به روستاهای جزیره/ خبرهای خوش فراوان در راه است

رییس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: نسبت هزینه های عمرانی این سازمان در مقایسه با هزینه های جاری ۸۰ به ۲۰ است و این نشان از آینده درخشان این منطقه دارد.

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، حمید رضا مومنی در آیین تجلیل از ۳۸ کارمند نمونه این سازمان که در  سالن مرکز بین المللی رشد قشم برگزار شد، اعلام کرد: هزینه های عمرانی این سازمان در مقابل هزینه های عمرانی که در نقاط دیگر کشور  انجام می شود قابل مقایسه نیست.

وی افزود: علاوه بر خداوند، مردم هم کارهای ما را مورد نقد و بررسی قرار می دهند و قضاوت مردم نشان دهنده عملکرد کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم است.

مومنی ادامه داد: یکی از شاخص های عملکردی سازمان منطقه آزاد قشم محقق شدن ۹۸ درصدی بودجه است که ۸۰ درصد آن در حوزه عمران و بقیه در بخش جاری هزینه می شود.

وی گفت: برنامه های بسیار مهمی در بخش های مختلف صنعتی این منطقه در حال محقق شدن است و به امید خدا براساس توفیقات کسب شده توسط مسئولان سازمان منطقه آزاد قشم، خبرهای خوش و فراوانی پیش روی مردم این جزیره  است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم رضایت ارباب رجوع را از اساسی ترین اهداف کاری این سازمان برشمرد و اظهارامیدواری کرد که با شفافیت سازی در کارها و سرعت بخشیدن به خدمات، ضریب رضایتمندی مردم از عملکرد خودمان را ارتقا دهیم.

وی با اعلام اینکه توسعه همه جانبه جزیره از اهداف مهم سازمان منطقه آزاد قشم می باشد، کارکنان این سازمان را به سلامت کاری، حفظ شئونات اسلامی، رعایت قوانین نظام مقدس جمهوری اسلامی، امر به معروف و نهی از منکر و پرهیز از برخوردهای سلیقه ای توصیه کرد.

طرح انتقال آب به روستاهای جزیره قشم هم از دیگر موارد مهم سخنان مومنی در این مراسم بود.

وی یادآور شد: سال گذشته در همین زمان تنها ۳ روستای قشم از نعمت آب آشامیدنی بهره مند بودند در حالیکه با تدابیر دولت یازدهم و تاکید شخص ریاست محترم جمهوری در سفر فروردین ماه ۹۴ به جزیره قشم، خوشبختانه آمار روستاهای بهره مند از آب شرب سالم در این جزیره به بیش از ۹ برابر افزایش یافته است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم اظهار امیدواری کرد: با توجه به تلاش و برنامه هایی که در حوزه آبرسانی توسط شرکت آب، برق و تاسیسات سازمان منطقه آزاد قشم و بخش خصوصی در جریان است در آینده نه چندان دور شاهد انتقال آب شرب سالم به همه روستاهای قشم باشیم.

وی به کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم توصیه کرد با بالا بردن سطح بصیرت خود و فاصله گرفتن از فضاهای شایعه پراکنی، با تمام توان در راستای مصالح کشور و رضایت مردم‌گام بردارند.

بنا به این گزارش در پایان این مراسم ۳۸ تن از کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم با دریافت لوح و هدایا تقدیر شدند.خبرهای مرتبط
•  آیین بدرقه درب حرم مطهر امامان عسکریین(ع) در قشم برگزار شد - امروز
•  تعویض 1990 تابلو در جزیره قشم با اعتبار چهار میلیارد و 760 میلیون ریال - ديروز
•  جایگزینی1990 تابلوی جدید به جای تابلوهای فرسوده شهرهای قشم و درگهان - ديروز

نظر شما در مورد خبر:

لطفا در اعلام نظر خود، رعایت ادب را فراموش ننمائید و تنها نظر خود را محدود به موضوع خبر کنید. در صورت عدم رعایت این موارد نظر شما حذف خواهد شد.
سوالات مرتبط با موضوع را ميتوانيد در تالار گفتمان مطرح نمائيد.

نام کاربر:
اختیاری - نام واقعی یا مستعار
پست الکترونيک:
اختیاری - محرمانه خواهد ماند.
متن:     

نظرات کاربران :18100 - 01:27:19 - ۱۳۹۶/۰۹/۰۳  -  ناشناسجالبه كه اب رساني به غرب جزيره جز دستاورد خودشون ميدونن
به نظر ارائه شده رای بدهید: 1 Dislike 0
IP: 5.208.XXX.61
79