لوازم یدکی و قطعات اصلی تویوتا در قشم قشم آنلاین
گفتمان   نیازمندیها   سایتها   سفر   دانشنامه   ویدیوها   تصاویر   بلاگها   اخبار   خانه
۱۳۹۶/۱۰/۲۹

حذف شطرنج، تیروکمان و بولینگ از بازیهای پاراآسیایی جوانان

سه رشته شطرنج، تیروکمان و بولینگ به دلیل استقبال کم شرکت کنندگان از بازیهای پاراآسیایی امارات حذف شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از کمیته ملی پارالمپیک،  کمیته برگزار کننده بازیهای پاراآسیایی جوانان اعلام کرده است که سه رشته شطرنج، تیروکمان و بولینگ به دلیل استقبال کم شرکت کنندگان حذف شد و بازیهای این دوره با هفت رشته ورزشی برگزار خواهد شد.

محمدرضا محمودخانی افزود: در رشته تیروکمان از کشور ما یک شرکت کننده قرار بود حاضر شود که محدثه کهنسال با توجه با کارنامه خوب ورزشی احتمال زیادی برای کسب مدال طلا داشت و در رشته شطرنج قرار بود با ۱۰ نفر حاضر شویم که به این ترتیب نمی توانند شرکت کنند، همچنین کاروان ایران در رشته بولینگ نماینده ای برای شرکت در مسابقات معرفی نکرده بود.

وی اظهار کرد: بازیهای پاراآسیایی امارات با شرایط جدید در هفت رشته شنا، دو و میدانی، تنیس روی میز، وزنه برداری، بوچیا، گلبال و بدمینتون برگزار می شود.

محمودخانی در پایان هدف از شرکت در بازی های پاراآسیایی امارات را حفظ جایگاه دومی دوره قبل دانست و اظهار داشت: در دوره گذشته بازی های پاراآسیایی عنوان دوم را کسب کردیم و هدف مان در این دوره این است که در مقابل تیم های قدرتمندی مثل چین و کشورهای دیگر این جایگاه را حفظ کرده و بتوانیم به جایگاه اولی ارتقاء دهیم. از طرفی مستعدان این رشته را شناسایی و برای پیشرفت شان برنامه ریزی می کنیم.

انتهای پیامخبرهای مرتبط
•  امارات 36فروند هواپیمای ایرباس 'A380' خریداری می کند - ديروز
•  رد پای امارات در اعتراضات اقتصادی اخیر در تونس - 2 ر.پ.
•  برنامه ریزی برای صادرات تجهیزات پزشکی به آلمان وعمان - 2 ر.پ.

نظر شما در مورد خبر:

لطفا در اعلام نظر خود، رعایت ادب را فراموش ننمائید و تنها نظر خود را محدود به موضوع خبر کنید. در صورت عدم رعایت این موارد نظر شما حذف خواهد شد.
سوالات مرتبط با موضوع را ميتوانيد در تالار گفتمان مطرح نمائيد.

نام کاربر:
اختیاری - نام واقعی یا مستعار
پست الکترونيک:
اختیاری - محرمانه خواهد ماند.
متن:     

نظرات کاربران :


79