لوازم یدکی و قطعات اصلی تویوتا در قشم قشم آنلاین
گفتمان   نیازمندیها   سایتها   سفر   دانشنامه   ویدیوها   تصاویر   بلاگها   اخبار   خانه
۱۳۹۶/۱۰/۲۷

بازدید استاندار از پروژه‌های شهرداری قشم/به روایت تصویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر قشم، امروز چهارشنبه هفدهم آبان‌ماه فریدون همتی استاندار هرمزگان در بازدید از شهرستان قشم، با رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر قشم دیدار کرد.

فریدون همتی در این سفر از پروژه‌های شهرداری قشم از جمله ساختمان در حال احداث شهرداری و دانشگاه علمی کاربردی شهرداری قشم بازدید کرد.

در این دیدار دکتر علی رستمی‌فر رئیس شورای اسلامی شهر قشم گزارشی از پروژه‌های شهرداری ارائه داد؛ استاندار در سفر به قشم، از حمایت‌های استانداری از پروژه‌های شهرداری قشم خبر داد.

 

 خبرهای مرتبط
•  در نشست شورای شهر با مدیر عامل شرکت آب و برق و تاسیسات مطرح شد: لزوم شبانه روزی شدن آب در بافت قدیم - ۱۳۹۶/۰۹/۱۷
•  نشست هم‌اندیشی شوراها و بزرگان شهرستان قشم / به روایت تصویر - ۱۳۹۶/۰۸/۲۷
•  رحیمی هلری شهردار قشم شد - ۱۳۹۶/۰۸/۱۲

نظر شما در مورد خبر:

لطفا در اعلام نظر خود، رعایت ادب را فراموش ننمائید و تنها نظر خود را محدود به موضوع خبر کنید. در صورت عدم رعایت این موارد نظر شما حذف خواهد شد.
سوالات مرتبط با موضوع را ميتوانيد در تالار گفتمان مطرح نمائيد.

نام کاربر:
اختیاری - نام واقعی یا مستعار
پست الکترونيک:
اختیاری - محرمانه خواهد ماند.
متن:     

نظرات کاربران :18093 - 07:42:10 - ۱۳۹۶/۰۸/۲۰  -  علیرضا همه ما می دانیم که شهرداری در جزیره قشم یک ارگان تشریفاتی است تا عملیاتی وقتی استاندار به بازدید پروژه های شهرداری می رود که سازمان آنها را حمایت نمی کند و پروژه های سازمان را بازدید و بررسی نمی کند نشان از عدم هماهنگی و حمایت بالاترین مقام استان از عملکرد منطقه آزاد است و حضور مسئولین منطقه آزاد در بدو رود ایشان تشریفاتی است . در نهایت هرچه بین مسئولین یکدستی و همدلی نباشد ریان آن به چشم ساکنین این جزیره خواهد رفت
به نظر ارائه شده رای بدهید: 2 Dislike 0
IP: 185.207.XXX.248
79