لوازم یدکی و قطعات اصلی تویوتا در قشم قشم آنلاین
گفتمان   نیازمندیها   سایتها   سفر   دانشنامه   ویدیوها   تصاویر   بلاگها   اخبار   خانه
۱۳۹۶/۱۰/۲۹

معاون فرماندار قشم: بندرهای شهرستان به سیستم اطفاء حریق نیازمندند

قشم-ایرنا- معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار قشم گفت: بندرهای این شهرستان به سیستم اطفاء حریق نیازمندند که این مسئله جزء ابتدایی ترین مسائل امنیت است و نباید نسبت به آن اغماض کرد.

به گزارش ایرنا، مصطفی غلامپور عصر دوشنبه در جلسه پدافند غیر عامل شهرستان قشم افزود: همچنین باید مشکل شهرستان در بخش های آب و برق برطرف شود و شرکت برق کنترل و مراقبت بیشتری از مولدهای برق داشته باشد.
وی ادامه داد: با توجه به جزیره بودن شهرستان و دوری از سرزمین مادری باید خودآگاهی درباره پدافند غیر عامل به طور ویژه ای برای مسئولان و مردم شهرستان در جزایر مختلف مطرح شود.
وی از غیبت مسئولان برخی ادارات مربوط در جلسه انتقاد و تصریح کرد: حضور نداشتن مسئولان در جلسه پدافند غیر عامل توجیه پذیر نیست و غیبت آنها مورد پیگیری و بازخواست قرار می گیرد.
غلامپور در ادامه گفت: همچنین اقدامات نمادین برای پدافند غیر عامل پذیرفته نیست و به جای آن باید طوری عمل شود که ادارات در برابر حوادث غیر مترقبه غافلگیر نشوند.
وی افزود: هدف از اجرای پدافند غیر عامل باید ارتقاء ایمنی و پایداری در ادارات شهرستان باشد به طوری که در طول سال آمادگی هر نوع حادثه ای را داشته باشند و بدین منظور آمادگی ادارات مورد سنجش قرار می گیرد.
معاون فرماندار قشم تصریح کرد: متولیان امور شهرستان باید مسئولیت ویژه ای درباره مصون سازی شهرستان احساس کنند و هر نهاد یا سازمانی که احساس مسئولیت لازم را ندارد باید پاسخگو باشد.
شهرستان قشم شامل جزیره های قشم، هرمز، هنگام و لارک با حدود 150 هزار نفر جمعیت در جنوب استان هرمزگان واقع است.
7500/
انتشار: حسین آزادمنجیری



خبرهای مرتبط
•  مذاکره مدیرعامل منطقه آزاد قشم با مدیران شرکت هواپیمایی ایر نوستروم اسپانیا - امروز
•  برگزاری همایش عوامل موثر در پایداری ازدواج و پیشگیری از طلاق در قشم - 4 ر.پ.
•  شهروند الکترونیک، دروازه ورود به جزیره هوشمند قشم - 5 ر.پ.

نظر شما در مورد خبر:

لطفا در اعلام نظر خود، رعایت ادب را فراموش ننمائید و تنها نظر خود را محدود به موضوع خبر کنید. در صورت عدم رعایت این موارد نظر شما حذف خواهد شد.
سوالات مرتبط با موضوع را ميتوانيد در تالار گفتمان مطرح نمائيد.

نام کاربر:
اختیاری - نام واقعی یا مستعار
پست الکترونيک:
اختیاری - محرمانه خواهد ماند.
متن:



     

نظرات کاربران :



18081 - 08:45:57 - ۱۳۹۶/۰۷/۲۵  -  علیرضا این سوال پرسیده می شود اگر زلزله بیاید و برق قطع شود جند تا از جایگاه های پمپ بنزین سیستم برق اضطراری دارند ، کدام اسکله ها ما ژنراتور دارند ، کدام دکل های مخابراتی ما و مراکز تلفن ما ژنراتور دارند و از همه محترم کار می کند آقای فرماندار بررسی کنید و به اطلاع همشریان عزیر برسانید
به نظر ارائه شده رای بدهید: 1 Dislike 0
IP: 92.242.XXX.20
79