لوازم یدکی و قطعات اصلی تویوتا در قشم قشم آنلاین
گفتمان   نیازمندیها   سایتها   سفر   دانشنامه   ویدیوها   تصاویر   بلاگها   اخبار   خانه
۱۳۹۶/۰۹/۲۵

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر قشم امروز از دبستان دخترانه فاطمیه قشم بازدید کردند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر قشم، دکتر علی رستمی فر رئیس شورای اسلامی شهر در بازدید از اماکن آموزشی، بر نوسازی و ایمن سازی مدارس تاکید کرد؛ وی افزود: برای افزایش مشارکتهای مردمی لازم است همه نهادها و ارگانها در امر نوسازی مدارس ورود کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر قشم با بیان اینکه در حال حاضر با کمبود اعتبارات دولتی برای نوسازی مدارس مواجه هستیم بر ضرورت مشارکت مردم و نهادها و ادارات تاکید کرد.

رستمی فر گفت: باید از فضاهای خالی مدارس در راستای ساخت کلاسهای درس استفاده شود.

در این بازدید همچنین سرپرست شهرداری قشم، تجهیز امکانات اولیه آموزشی برای این مدرسه را در اولویت اول کاری خود قرار داد و گفت: ضمن بررسی راهکارهای اساسی برای بهسازی و نوسازی دبستان فاطمیه، در گام اول وسایل مورد نیاز آموزشی تهیه و به مسئولین دبستان تحویل خواهد شد.

رحیمی هلری در ادامه با بغرنج‌ خواندن وضعیت مدارس سطح شهر گفت: طی بازدید از چندین مدرسه در سطح شهر، وضعیت مشابهی به لحاظ کیفیت بناها مشاهده شده که باید در این زمینه راهکارهایی اندیشیده شود.

گفتنی است در روزهای گذشته برخی از اولیاء، دلسوزان و فعالان جامعه محلی قشم به صورت خودجوش نسبت به نیازسنجی، رفع نواقص و ساماندهی مدرسه فاطمیه اقدام کرده بودند که گزارشات خود را به شورا و شهرداری ارائه کردند.
خبرهای مرتبط
•  دانش آموزان بازوان دولت در اجرای اقتصاد مقاومتی هستند - 6 ر.پ.
•  امضای تفاهم نامه تحقیقات دریایی بین سازمان منطقه آزاد قشم و مؤسسه MRF مالزی - 9 ر.پ.
•  فرماندار قشم: مدارس ابتدایی شیفت صبح قشم روز یکشنبه تعطیل است - 13 ر.پ.

نظر شما در مورد خبر:

لطفا در اعلام نظر خود، رعایت ادب را فراموش ننمائید و تنها نظر خود را محدود به موضوع خبر کنید. در صورت عدم رعایت این موارد نظر شما حذف خواهد شد.
سوالات مرتبط با موضوع را ميتوانيد در تالار گفتمان مطرح نمائيد.

نام کاربر:
اختیاری - نام واقعی یا مستعار
پست الکترونيک:
اختیاری - محرمانه خواهد ماند.
متن:     

نظرات کاربران :


79