لوازم یدکی و قطعات اصلی تویوتا در قشم قشم آنلاین
گفتمان   نیازمندیها   سایتها   سفر   دانشنامه   ویدیوها   تصاویر   بلاگها   اخبار   خانه
۱۳۹۶/۰۹/۲۵

بررسی مشکلات 8 شهرستان هرمزگان

استاندار هرمزگان در نشست با فرمانداران، ائمه جمعه، خطیبان جمعه اهل سنت، شهرداران و رؤسای شورای اسلامی شهرستان‌های بندرخمیر، میناب، بندرلنگه، پارسیان، حاجی‌آباد، قشم، بستک و بندرعباس مسائل و مشکلات این شهرستان‌ها را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، فریدون همتی استاندار هرمزگان عصر امروز در نشست با فرمانداران، ائمه جمعه، خطیبان جمعه اهل سنت، شهرداران و رؤسای شورای اسلامی شهرستان‌های بندرخمیر، میناب، بندرلنگه، پارسیان، حاجی‌آباد، قشم، بستک و بندرعباس مسائل و مشکلات این شهرستان‌ها را مورد بررسی قرار داد.

استاندار هرمزگان در این نشست‌ها بر استفاده از فرصت‌ها و ظرفیت‌های هر شهرستان تاکید کرد و بیان داشت: باید بتوان از ظرفیت‌های بالقوه استان استفاده کرد و نیازهای مردم هر شهرستان را مرتفع ساخت.

وی بر گسترش گردشگری در شهرستان‌های استان تاکید کرد و گفت: باید با توسعه حوزه گردشگری در شهرستان‌ها علاوه بر ایجاد اشتغال و کاهش بیکاری، شهرستان‌های استان هرمزگان را به مردم کشور معرفی کرد.

همتی شهرستان‌های هرمزگان را دارای ظرفیت‌های بی‌نظیر دانست و عنوان کرد: بهره‌گیری‌ از این ظرفیت‌ها علاوه بر توسعه همه جانبه شهرستان‌ها، پیشرفت کشور را نیز به دنبال دارد.

وی  اظهار داشت: باید با تمام توان زمینه را برای خدمت‌رسانی بیشتر به مردم فراهم سازیم.

استاندار هرمزگان اضافه کرد: دولت به تنهایی نمی‌تواند تمامی مسائل را برطرف سازد و باید همه دست در دست هم دهند و پای کار بیایند تا مسائل و مشکلات را رفع کرد.

انتهای پیام/خخبرهای مرتبط
•  ارائه 9 طرح برگزیده شرکت های دانش بنیان و فناور قشم در نمایشگاه فن بازار تهران - 3 ر.پ.
•  خروجی کار فرهنگی متکی به ارائه آمار نباشد - 3 ر.پ.
•  همکاری اقتصادی و فرهنگی سازمان منطقه آزاد قشم با مجمع جهانی اهل بیت علیهم السلام - 3 ر.پ.

نظر شما در مورد خبر:

لطفا در اعلام نظر خود، رعایت ادب را فراموش ننمائید و تنها نظر خود را محدود به موضوع خبر کنید. در صورت عدم رعایت این موارد نظر شما حذف خواهد شد.
سوالات مرتبط با موضوع را ميتوانيد در تالار گفتمان مطرح نمائيد.

نام کاربر:
اختیاری - نام واقعی یا مستعار
پست الکترونيک:
اختیاری - محرمانه خواهد ماند.
متن:     

نظرات کاربران :


79