لوازم یدکی و قطعات اصلی تویوتا در قشم قشم آنلاین
گفتمان   نیازمندیها   سایتها   سفر   دانشنامه   ویدیوها   تصاویر   بلاگها   اخبار   خانه
۱۳۹۶/۰۹/۲۵

کشف 92 کیلو گوشت فاسد در شهر درگهان قشم

رئیس اداره اصناف مدیرت امور درگهان از کشف و معدوم سازی 92 کیلو گرم گوشت قرمز و مرغ در یکی از رستوران های این شهر تجاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، علی حسین فرخزاد گفت: روز سه شنبه 18 مهر ماه در بازرسی از یک رستوران در شهر درگهان، 85 کیلوگرم گوشت قرمز به همراه 7 کیلو گوشت مرغ خُرد شده  تاریخ مصرف گذشته، کشف و معدوم شد.

وی ادامه داد: با توجه به نداشتن سابقه خلاف از سوی این واحد صنفی، محل کسب وی پلمپ نشد و با  گرفتن تعهد محضری از صاحب این واحد صنفی، مراتب تخلف در پرونده وی قید شد که در صورت تکرار فروش مواد غذایی تاریخ گذشته، به طور حتم با جریمه و پلمپ محل کار مواجه خواهد شد.

به گفته فرخزادی، شهر درگهان یکی از مهمترین شهرهای تجاری جنوب کشور است که همه روزه پذیرای مسافران زیادی از نقاط مختلف ایران می باشد به همین دلیل بازرسان اداره اصناف مدیرت امور درگهان به همراه نمایندگان شبکه بهداشت و دامپزشکی شهرستان قشم در طول سال بر نحوه کار صنوف مختلف به ویژه رستوران ها و فروشگاه های عرضه مواد غذایی در این شهر نظارت دارند.

او گفت: در جریان معدوم سازی گوشت های فاسد کشف شده از این رستوران، بازرسان شبکه بهداشت و درمان و دامپزشکی شهرستان قشم هم حضور داشتند.

جزیره قشم به عنوان یک شهر مهم گردشگری و محلی برای خرید مناسب در جنوب ایران قرار دارد.خبرهای مرتبط
•  ارائه 9 طرح برگزیده شرکت های دانش بنیان و فناور قشم در نمایشگاه فن بازار تهران - 3 ر.پ.
•  خروجی کار فرهنگی متکی به ارائه آمار نباشد - 3 ر.پ.
•  همکاری اقتصادی و فرهنگی سازمان منطقه آزاد قشم با مجمع جهانی اهل بیت علیهم السلام - 3 ر.پ.

نظر شما در مورد خبر:

لطفا در اعلام نظر خود، رعایت ادب را فراموش ننمائید و تنها نظر خود را محدود به موضوع خبر کنید. در صورت عدم رعایت این موارد نظر شما حذف خواهد شد.
سوالات مرتبط با موضوع را ميتوانيد در تالار گفتمان مطرح نمائيد.

نام کاربر:
اختیاری - نام واقعی یا مستعار
پست الکترونيک:
اختیاری - محرمانه خواهد ماند.
متن:     

نظرات کاربران :


79