لوازم یدکی و قطعات اصلی تویوتا در قشم قشم آنلاین
گفتمان   نیازمندیها   سایتها   سفر   دانشنامه   ویدیوها   تصاویر   بلاگها   اخبار   خانه
۱۳۹۶/۱۰/۲۹

آغاز نمایشگاه سه روزه سلامت در کشور عمان با حضور 18 کشور خارجی/ بازدید معاون وزیر بهداشت و درمان عمان از غرفه سلامت قشم

نمایشگاه سه روزه سلامت در کشور عمان از امروز با به نمایش گذاشتن تجهیزات پیشرفته پزشکی و بیمارستانی و خدمات حوزه بهداشت و درمان آغاز به کار کرد.به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، در این نمایشگاه سه روزه (9 تا 11 اکتبر – 17 تا 19 مهر ماه) 18 کشور خارجی از جمله ایران حضور دارند که نمایندگان سازمان منطقه آزاد قشم هم با حضور در یک غرفه از پاویون کشورمان در این نمایشگاه شرکت کرده است.

در نخستین روز از برگزاری این نمایشگاه، سلطان ابوسعید معاون وزیر بهداشت و درمان کشور عمان با حضور در پاویون ایران متشکل از 18 غرفه، از غرفه قشم در این نمایشگاه بازدید کرد.

بخش مهم غرفه های پاویون ایران در نمایشگاه سلامت کشور عمان به بیمارستان های ابن سینا، ایرانشهر و فوق تخصصی چشم پزشکی نگاه تهران اختصاص دارد.

در این نمایشگاه که به ارائه تجهیزات پیشرفته پزشکی و بیمارستانی و خدمات حوزه بهداشت و درمان مربوط می شود به جز از ایران کشورهایی همچون آلمان، سوئد، سوئیس، بوسنی، امارات متحده عربی، لبنان، مالزی، هند، ترکیه، تایلند، یونان و ... نیز حضور دارند.

هدف از حضور نمایندگان سازمان منطقه آزاد قشم در این نمیاشگاه، برقراری ارتباط برای بروز کردن و بالا بردن کیفیت تجهیزات بیمارستانی و تلاش برای جذب توریست سلامت بویژه از کشورهای همجوار و جذب سرمایه گذار در زمینه تجهیزات پزشکی بیمارستان جی جیان جزیره قشم می باشد.خبرهای مرتبط
•  همیاری سازمان منطقه آزاد قشم و انجمن معتادان گمنام کشور برای درمان بیماران جزیره - 19 ر.پ.
•  لغو مجوز 15 مرکز عرضه قلیان در قشم - ۱۳۹۶/۰۹/۱۲
•  درمان بیماران تالاسمی در قشم تسهیل می شود / خرید 20 پمپ تزریق دسفرال برای بیماران تالاسمی قشم - ۱۳۹۶/۰۸/۱۳

نظر شما در مورد خبر:

لطفا در اعلام نظر خود، رعایت ادب را فراموش ننمائید و تنها نظر خود را محدود به موضوع خبر کنید. در صورت عدم رعایت این موارد نظر شما حذف خواهد شد.
سوالات مرتبط با موضوع را ميتوانيد در تالار گفتمان مطرح نمائيد.

نام کاربر:
اختیاری - نام واقعی یا مستعار
پست الکترونيک:
اختیاری - محرمانه خواهد ماند.
متن:     

نظرات کاربران :18091 - 00:52:47 - ۱۳۹۶/۰۸/۱۹  -  ناشناسبازدهي اين هزينه هاي سازمان رو كي بررسي ميكنه؟ببينن اين همه هزينه كردن رفتن الان چقد بازدهي داشته؛سرمايه گذار پيدا شد؟؟مردم رو چي فرض كرديد والامقام ها
به نظر ارائه شده رای بدهید: 0 Dislike 0
IP: 158.58.XXX.248
79