لوازم یدکی و قطعات اصلی تویوتا در قشم قشم آنلاین
گفتمان   نیازمندیها   سایتها   سفر   دانشنامه   ویدیوها   تصاویر   بلاگها   اخبار   خانه
۱۳۹۶/۰۹/۲۵

امام جمعه قشم: پیشرفت علمی مهمترین راه مقابله با دشمنان است

امام جمعه شهرستان قشم از تلاش دانش آموزان و دانشجویان برای پیشرفت علمی به عنوان مهمترین راه برای مقابله با دشمنان نظام نام برد.به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، حجت الاسلام والمسلمین رضا جوکار در آئین بازگشایی مدارس که به صورت نمادین در دبستان نجمیه شهر قشم برگزار شد، اعلام کرد: دانش آموزان و جامعه دانشگاهی ما بدانند بهترن راه مقابله با دشمن پیشرفت در مسائل علمی و فرهنگی است که باید از زمان تحصیلی خود بهترین استفاده را ببرند.

وی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش به تنهایی نمی تواند زمینه پیشرفت کامل دانش آموزان در عرصه آموزشی را فراهم کند، افزود: همه باید برای موفقیت فرزندانمان در حوزه تحصیل علم به آموزش و پرورش کمک کنیم و در قشم شاهد همکاری بسیار خوب سازمان مطنقه آزاد، فرمانداری و دیگر نهادها به آموزش و پرورش هستیم.

امام جمعه شهرستان قشم گفت: اعزام کاروان مهر سازمان منطقه آزاد با حجمی از اقلام و تجهیزات مورد نیاز مدراس به روستاهای جزیره در کنار خدماتی که به دستور مدیرعامل این سازمان برای  بازسازی، تعمیر و مرمت مدارس می شود باید تقدیر کرد.

او همچنین اظهار کرد: امیدوارم با تلاش هرچه بیشتر مسئولان هرچه زودتر شاهد جشن پایان مدارس فرسوده در این منطقه مهم اقتصادی کشور باشیم.

جوکار مدرسه را کانون محبت، خوبی ها، علم و دانش و فضیلت برشمرد و همزمانی آغاز سال تحصیلی با هفته دفاع مقدس و ماه محرم را به فال نیک گرفت و گفت: دانش آموزان در کنار کسب علم و دانش، لازم است اهمیت دفاع از کشور و اقدام بی نظیر امام حسین (ع) در صیانت از دین خدا را نیز بیاموزند.

او بیان داشت: انقلاب اسلامی ایران و هشت سال دفاع مقدس مردم ایران نیز با الگو گرفتن از قیام عاشورایی امام حسین (ع) به پیروزی رسید و امروز هم که دشمن دست از تخریب ما برنداشته همه باید برای خنثی کردن توطئه ها در صف واحد برای مبارزه با دشمن آماده آماده باشیم.

بنا به این گزارش، پیام حمید رضا مومنی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به مناسبت آغاز سال تحصیلی 97 – 96 نیز توسط محدثه رزمجو مدیر امور حقوقی و قراردادهای این سازمان قرائت شد.خبرهای مرتبط
•  ارائه 9 طرح برگزیده شرکت های دانش بنیان و فناور قشم در نمایشگاه فن بازار تهران - 3 ر.پ.
•  خروجی کار فرهنگی متکی به ارائه آمار نباشد - 3 ر.پ.
•  همکاری اقتصادی و فرهنگی سازمان منطقه آزاد قشم با مجمع جهانی اهل بیت علیهم السلام - 3 ر.پ.

نظر شما در مورد خبر:

لطفا در اعلام نظر خود، رعایت ادب را فراموش ننمائید و تنها نظر خود را محدود به موضوع خبر کنید. در صورت عدم رعایت این موارد نظر شما حذف خواهد شد.
سوالات مرتبط با موضوع را ميتوانيد در تالار گفتمان مطرح نمائيد.

نام کاربر:
اختیاری - نام واقعی یا مستعار
پست الکترونيک:
اختیاری - محرمانه خواهد ماند.
متن:     

نظرات کاربران :


79