لوازم یدکی و قطعات اصلی تویوتا در قشم قشم آنلاین
گفتمان   نیازمندیها   سایتها   سفر   دانشنامه   ویدیوها   تصاویر   بلاگها   اخبار   خانه
۱۳۹۶/۱۲/۰۳

یک ماه آموزش بلد بومی برای 80 نفر از راهنمایان گردشگری قشم

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری منطقه آزاد قشم از پایان دوره یک ماهه کارگاه های آموزشی بلد بومی راهنمایان گردشگری جزیره قشم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه آزاد قشم سید محمد امین جعفری گفت: راهنمایان گردشگری از پایه های اصلی صنعت گردشگری جهان هستند که خوشبختانه در جزیره های زیبای  قشم هرمز و هنگام نیز با حضور بیش از یکصد عضو فعال در قالب انجمن پویا و پرتلاش راهنمایان گردشگری به فعالیت های ارزنده ای می پردازند.

وی افزود: به منظور معرفی جاذبه های گردشگری و آشنایی با اصول و قواعد استاندارد و شایسته راهنمایان گردشگری، دوره آموزشی یک ماهه بلد محلی و بومی را با مدیریت خوب هیات مدیره انجمن راهنمایان گردشگری جزیره قشم و همکاری موسسه آموزشی، پژوهشی و گردشگری مشق آفرینان برگزار نمودیم در پایان کلیه شرکت کنندگان در این دوره آزمون علمی شرکت کردند که در صورت کسب نمرات و امتیازات ضروری،  گواهینامه معتبر دریافت خواهند نمود.

جعفری افزود: سطح کیفی این دوره با توجه به بهره مندی از کلیه بایسته های علمی، عملی و تجربی در شرایط مطلوب بود و مطمئنا در آینده نزدیک آثار و نتایج ارزشمند این دوره بسیار خوب در گردشگری بومی، آیینی جزایر قشم هرمز و هنگام مشاهده خواهد شد.

جعفری ضمن اعلام  شرکت 80 نفر در این دوره آموزشی بلد بومی و بهره گیری از دانش و تجربه اساتید  متخصص گفت: راهنمایان ضمن آشنایی با صنعت گردشگری و مبانی اکوتوریسم، اخلاق حرفه ای گردشگری، فن بیان با مفاهیم تخصصی میراث فرهنگی، میراث زمین شناسی ژئوپارک،گردشگری دریایی، پرنده نگری و همچنین کمکهای اولیه آشنا شدند.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری منطقه آزاد قشم تاکید کرد: با توجه به استقبال و حضور گسترده دانشجویان گردشگری، مدیران اقامتگاه های محلی و سایر علاقمند در این کلاس ها برگزاری این دوره های آموزشی در طرح درس مشخص با همکاری انجمن راهنمایان گردشگری جزیره قشم در سال جاری باز هم ادامه خواهد داشت.

وی گفت: اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری منطقه آزاد قشم به منظور افزایش سطح کیفی استاندارد های گردشگری جزایر و حمایت از اعضا آموزش دیده و توانمند انجمن راهنمایان گردشگری تمامی هتل ها، اماکن اقامتی،  آژانس ها و دفاتر خدمات مسافرتی را در اجرای تمامی تورها و بسته های گردشگری خود ملزم به بهره گیری از راهنمایان گردشگری آموزش دیده و مورد تایید انجمن راهنمایان گردشگری قشم نموده است.خبرهای مرتبط
•  شرکت سوپرپایپ برگزیده جشنواره تولید ملی – افتخار ملی - ديروز
•  نوسازی گردشگری زمینی جزیره قشم با اتوبوس هایVIP - 9 ر.پ.
•  بازدید چهار هزار و 508 گردشگر از مکان های تاریخی قشم - 10 ر.پ.

نظر شما در مورد خبر:

لطفا در اعلام نظر خود، رعایت ادب را فراموش ننمائید و تنها نظر خود را محدود به موضوع خبر کنید. در صورت عدم رعایت این موارد نظر شما حذف خواهد شد.
سوالات مرتبط با موضوع را ميتوانيد در تالار گفتمان مطرح نمائيد.

نام کاربر:
اختیاری - نام واقعی یا مستعار
پست الکترونيک:
اختیاری - محرمانه خواهد ماند.
متن:     

نظرات کاربران :


79