لوازم یدکی و قطعات اصلی تویوتا در قشم قشم آنلاین
گفتمان   نیازمندیها   سایتها   سفر   دانشنامه   ویدیوها   تصاویر   بلاگها   اخبار   خانه
۱۳۹۶/۱۱/۳۰

دوحه پاسخ مقام اماراتی را داد

مدیر دفتر رسانه‌ای وزارت خارجه قطر به سخنان وزیر مشاور امارات در امور خارجه مبنی بر اینکه بحران قطر به دلیل سیاست‌های دولت این کشور است، پاسخ داد.

به گزارش ایسنا، به نقل از روزنامه مستقل رای الیوم، احمد بن سعید الرمیحی، مدیر دفتر اطلاع رسانی در وزارت خارجه قطر در پیامی در توئیتر در پاسخ به توئیت انور قرقاش، وزیر مشاور امارات در امور خارجه گفت: شما آخرین نفراتی هستید که از ملت‌ها صحبت می‌کنید. کینه شما علیه قطر تبدیل به امری علنی شده و علت آن سیاست‌هایتان با هدف بدنام کردن قطر است. این سیاست‌های شما تا حدی است که همگان از شما به این منظور باج‌خواهی می‌کنند.

پیشتر انور قرقاش گفته بود، بحران قطر در سطح مردمی تاسف بار است اما این بحران قابل پیش‌بینی بود. مشکل در ملت‌ها نیست چراکه بافت ملت‌ها یکپارچه است. بحران نتیجه سیاست‌های دولت قطر در حق همسایگان و کشورهای اطرافش است.

قرقاش اظهار کرده بود: اینکه هر یک از ما در جبهه کشورش بماند به دلیل ساختار اجتماعی‌مان یک امر قابل پیش‌بینی است اما سرسپردگی اخوان المسلمین به حزبی‌گرایی‌شان یک استثناست.

وی افزود: بحران قطر کاملا یک بحران سیاسی بوده و راه حل آن نیز سیاسی است.

از سوی دیگر، قرقاش تصریح کرد: ارتباط میان کشورهای عربی از جمله با عراق یک مساله ضروری است و نقش ریاض در مرحله‌ای پساداعش محوری است.

انتهای پیامخبرهای مرتبط
•  چهار برنز نمایندگان ایران در لیگ جهانی کاراته - ديروز
•  شهرجردی به مدال برنز لیگ جهانی کاراته وان امارات رسید - ديروز
•  لیگ جهانی کاراته؛ فداکار فینالیست شد - 2 ر.پ.

نظر شما در مورد خبر:

لطفا در اعلام نظر خود، رعایت ادب را فراموش ننمائید و تنها نظر خود را محدود به موضوع خبر کنید. در صورت عدم رعایت این موارد نظر شما حذف خواهد شد.
سوالات مرتبط با موضوع را ميتوانيد در تالار گفتمان مطرح نمائيد.

نام کاربر:
اختیاری - نام واقعی یا مستعار
پست الکترونيک:
اختیاری - محرمانه خواهد ماند.
متن:     

نظرات کاربران :


79