لوازم یدکی و قطعات اصلی تویوتا در قشم قشم آنلاین
گفتمان   نیازمندیها   سایتها   سفر   دانشنامه   ویدیوها   تصاویر   بلاگها   اخبار   خانه
۱۳۹۶/۱۲/۰۳

دومین آزمون جامع و بیست و سومین آزمون ادواری استانداردهای مهارت آموزی در قشم برگزار شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری دومین دوره آزمون جامع و بیست و سومین آزمون ادواری استانداردهای مهارت آموزی، مراکز مهارتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال تحصیلی 96-95 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه آزاد قشم، سیدمهدی موسوی اجاق در این باره گفت: 70 مهارت آموز قشمی همزمان با سایر مهارت آموزان در سراسر کشور به صورت یکپارچه در این آزمون شرکت کردند.

وی ادامه داد: 41 تن از این افراد در آزمون ادواری و 29 تن نیز در آزمون جامع مهارت آموزی شرکت کرده و در پایان به افرادی که موفق به قبولی در آزمون شوند گواهی نامه معتبر استانداردهای مهارت آموزی از طرف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تعلق می گیرد.

به گفته مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سازمان منطقه آزاد قشم این آزمون در دو مرحله علمی و نظری در نوزدهم و بیستم مردادماه برگزار شد.

موسوی اجاق اظهار داشت: آزمون عملی پنجشنبه 19 مرداد ماه در موسسه فرهنگی و هنری جهانگیر و آزمون نظری جمعه 20 مردادماه در هنرستان کاردانش فنون برگزار شد.خبرهای مرتبط
•  آیین بدرقه درب حرم مطهر امامان عسکریین(ع) در قشم برگزار شد - امروز
•  تعویض 1990 تابلو در جزیره قشم با اعتبار چهار میلیارد و 760 میلیون ریال - ديروز
•  جایگزینی1990 تابلوی جدید به جای تابلوهای فرسوده شهرهای قشم و درگهان - ديروز

نظر شما در مورد خبر:

لطفا در اعلام نظر خود، رعایت ادب را فراموش ننمائید و تنها نظر خود را محدود به موضوع خبر کنید. در صورت عدم رعایت این موارد نظر شما حذف خواهد شد.
سوالات مرتبط با موضوع را ميتوانيد در تالار گفتمان مطرح نمائيد.

نام کاربر:
اختیاری - نام واقعی یا مستعار
پست الکترونيک:
اختیاری - محرمانه خواهد ماند.
متن:     

نظرات کاربران :


79