لوازم یدکی و قطعات اصلی تویوتا در قشم قشم آنلاین
گفتمان   نیازمندیها   سایتها   سفر   دانشنامه   ویدیوها   تصاویر   بلاگها   اخبار   خانه
۱۳۹۶/۱۰/۲۹

خلیج فارس امروز و فردا مواج است

قشم - ایرنا - اداره کل هواشناسی استان هرمزگان در اطلاعیه ای اعلام کرد که خلیج فارس روزهای شنبه و یکشنبه توفانی و متلاطم است.

به گزارش ایرنا، در این اطلاعیه آمده است "سامانه کم فشار فصلی امروز و فردا موجب ناپایداری دریایی و جوی و در بیشتر نقاط ساحلی وزش باد، افزایش ابر و مواج شدن دریا پیش بینی می شود.
ارتفاعات استان هرمزگان در ساعت های پایانی روز رشد ابر، رگبار باران، آذرخش و افزایش سرعت باد را تجربه می کند و از روز دوشنبه دما به طور نسبی افزایش می یابد.
کمینه و بیشینه دمای قشم در سه روز آینده به ترتیب 31 تا 37 درجه سانتیگراد همراه با مه رقیق صبحگاهی، غبار محلی و ارتفاع موج دریا بین 30 تا 150 سانتیمتر پیش بینی می شود."
مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر نیز از تعطیلی اسکله های مسافربری بندرعباس، قشم و هرمز از صبح امروز به دلیل توفانی شدن دریا، وزش شدید باد و شرایط نامناسب جوی خبرداد.
محمد محسنی گفت: تردد دریایی شناورهای سبک در این مدت ممنوع است و مسافران در صورت ضرورت برای تردد از قشم می توانند به بندر پل مراجعه کنند.
انتشاردهنده: محمد ملاحمزه زاده
8123خبرهای مرتبط
•  خلیج فارس روز سه شنبه مواج است - 4 ر.پ.
•  مه صبحگاهی بندرعباس و قشم را فرا گرفت - 26 ر.پ.
•  امام جمعه قشم: خطای دشمنان با اقتدار ایران مواجه خواهد شد - ۱۳۹۶/۰۶/۳۱

نظر شما در مورد خبر:

لطفا در اعلام نظر خود، رعایت ادب را فراموش ننمائید و تنها نظر خود را محدود به موضوع خبر کنید. در صورت عدم رعایت این موارد نظر شما حذف خواهد شد.
سوالات مرتبط با موضوع را ميتوانيد در تالار گفتمان مطرح نمائيد.

نام کاربر:
اختیاری - نام واقعی یا مستعار
پست الکترونيک:
اختیاری - محرمانه خواهد ماند.
متن:     

نظرات کاربران :


79