لوازم یدکی و قطعات اصلی تویوتا در قشم قشم آنلاین
گفتمان   نیازمندیها   سایتها   سفر   دانشنامه   ویدیوها   تصاویر   بلاگها   اخبار   خانه
۱۳۹۶/۱۰/۲۹

امام جمعه قشم: انتخابات مانور اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران است

قشم - ایرنا - امام جمعه شهرستان قشم انتخابات را مانور اقتدار جمهوری اسلامی ایران و حضور مردم در این رویداد سرنوشت ساز را پیمانی دوباره آرمان های امام راحل و شهدا عنوان کرد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام رضا جوکار در خطبه های نمازجمعه قشم گفت: شرکت در انتخابات از مهمترین شعائر الهی و بهترین پاسخ به یاوه گویی های دشمنان است که اقتدار و سربلندی جمهوری اسلامی ایران را به نمایش می گذارد.
وی افزود: حضور مردم در انتخابات با لبیک به دعوت مقام معظم رهبری گواهی بر کارآمدی نظام اسلامی برای خدمت به مردم و تضمین تداوم انقلاب است و نامزدهای پیروز با خدمت صادقانه می توانند قدردانی خود را در این زمینه از مردم به صورت عملی نشان دهند.
امام جمعه قشم در ادامه بر لزوم قانون مداری نامزدها تاکید کرد و گفت: نامزدهای انتخاباتی و هواداران آنان باید پیش و پس از رای گیری به قانون پایبند باشند، نتیجه را بپذیرند و قدردان امواج خروشان مردم در پای صندوق های رای باشند.
او اضافه کرد: صحنه رقابت پس از انتخابات باید به رفاقت، وحدت و همبستگی برای خدمت به مردم و سربلندی ایران اسلامی تبدیل شود و نخستین دغدغه برگزیدگان مردم گره گشایی و حل مشکلات معیشتی مردم باشد.
جوکار با اشاره به نامگذاری سوم و چهارم خرداد به عنوان روز مقاومت به مناسبت سالروز آغاز محاصره اقتصادی جمهوری اسلامی ایران از سوی ایالات متحده گفت: تنها راه پیروزی بر دشمن ایستادگی است که تاریخ نیز این مدعا را تایید می کند.
وی افزود: هر شخصی که به عنوان رییس جمهور ایران اسلامی انتخاب شود باید ادامه دهنده سیاست های اصولی کشور بوده و در نبرد اقتصادی و سیاسی با دشمن از نرمش ملتمسانه پرهیز کند.
امام جمعه قشم در ادامه تصریح کرد: رویدادهای اخیر منطقه از جمله میزبانی رییس جمهوری ایالات متحده مایه ننگی برای جهان اسلام است در حالی که ایران را برای پشتیبانی از آرمان های اسلامی و مظلومان جهان مجرم می دانند.
انتشاردهنده: محمد ملاحمزه زاده
8123خبرهای مرتبط
•  مذاکره مدیرعامل منطقه آزاد قشم با مدیران شرکت هواپیمایی ایر نوستروم اسپانیا - امروز
•  برگزاری همایش عوامل موثر در پایداری ازدواج و پیشگیری از طلاق در قشم - 4 ر.پ.
•  شهروند الکترونیک، دروازه ورود به جزیره هوشمند قشم - 5 ر.پ.

نظر شما در مورد خبر:

لطفا در اعلام نظر خود، رعایت ادب را فراموش ننمائید و تنها نظر خود را محدود به موضوع خبر کنید. در صورت عدم رعایت این موارد نظر شما حذف خواهد شد.
سوالات مرتبط با موضوع را ميتوانيد در تالار گفتمان مطرح نمائيد.

نام کاربر:
اختیاری - نام واقعی یا مستعار
پست الکترونيک:
اختیاری - محرمانه خواهد ماند.
متن:     

نظرات کاربران :


79