لوازم یدکی و قطعات اصلی تویوتا در قشم قشم آنلاین
گفتمان   نیازمندیها   سایتها   سفر   دانشنامه   ویدیوها   تصاویر   بلاگها   اخبار   خانه
۱۳۹۶/۱۰/۲۹

شور انقلابی مردم برای تعیین سرنوشت ایران تا سال ۱۴۰۰/ صندوق های آرا منتظر حضور پرشور مردم قشم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از تعیین سرنوشت ساز ایران اسلامی تا سال ۱۴۰۰ با شور انقلابی مردم در انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه خبر داد.


مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از تعیین سرنوشت ساز ایران اسلامی تا سال ۱۴۰۰ با شور انقلابی مردم در انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه خبر داد. 

به گزارش روابط عمومی منطقه آزاد قشم؛ حمیدرضا مومنی پس از  انداختن برگه های رای خود به داخل صندوق ها، با بیان این مطلب از مردم مهربان شهرستان قشم درخواست کرد همانند گذشته با شور انقلابی و حضور معنادار خود در حوزه های انتخاباتی، بهترین گزینه ها را برای خدمت در چهار سال آینده انتخاب کنند.

وی با اعلام اینکه امروز روز سرنوشت سازی برای همه ایرانیان پاک نهاد است، افزود: حضور حداکثری مردم در دو انتخابات یاد شده علاوه بر عهد و پیمان دوباره ملت با نظام مقدس جمهوری اسلامی، اتمام حجتی نیز با مخالفان ایران اسلامی خواهد بود.

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، اعلام کرد: دشمنان نظام طی سالیان گذشته و در آستانه هر انتخاباتی که در کشور برگزار شده با تبلیغات مسموم خود تلاش کردند مردم ایران را به خدمتگزاران خود بدبین کنند اما به لطف حضرت دوست همیشه با پاسخ کوبنده مردم مواجه شده اند.

مومنی اظهار امیدواری کرد، رئیس جمهور منتخب و  نمایندگان پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا با نگاه توسعه همه جانبه به چشم انداز ایران ۱۴۰۴، حرکت مقدسی را با هدف تحقق اندیشه مقام معظم رهبری برای ایرانی آباد در منطقه تا تاریخ یاد شده، با جدیت دنبال کنند. 

مومنی، انتخابات ۲۹ اردیبهشت را برای تحولات اساسی در منطقه آزاد قشم بسیار مهم توصیف و اظهار امیدواری کرد که با عقلانیت و اقدامات جهادی می توان این منطقه مهم و استراتژیک را به جایگاه واقعی اش رساند.

وی در پایان باردیگر از مردم همیشه در صحنه قشم درخواست کرد منتظر ساعات پایان رای گیری نباشند و همانند ساعات اولیه برگزاری انتخابات با حضور در حوزه های رای گیری بهترین گزینه ها را برای آبادانی قشم عزیز انتخاب کنند.

بنا به این گزارش، مردم شهرستان قشم شامل جزایر هرمز، هنگام، لارک و قشم همزمان با آغاز زمان رای گیری در ساعت ۸ صبح امروز، با حضور در حوزه های رای گیری در تلاشند برگ زرین دیگری از حضور معنادار خود را برای انتخاب دوازدهمین رییس جمهور کشورمان و  نمایندگان پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا به ثبت برسانند.خبرهای مرتبط
•  مذاکره مدیرعامل منطقه آزاد قشم با مدیران شرکت هواپیمایی ایر نوستروم اسپانیا - امروز
•  برگزاری همایش عوامل موثر در پایداری ازدواج و پیشگیری از طلاق در قشم - 4 ر.پ.
•  شهروند الکترونیک، دروازه ورود به جزیره هوشمند قشم - 5 ر.پ.

نظر شما در مورد خبر:

لطفا در اعلام نظر خود، رعایت ادب را فراموش ننمائید و تنها نظر خود را محدود به موضوع خبر کنید. در صورت عدم رعایت این موارد نظر شما حذف خواهد شد.
سوالات مرتبط با موضوع را ميتوانيد در تالار گفتمان مطرح نمائيد.

نام کاربر:
اختیاری - نام واقعی یا مستعار
پست الکترونيک:
اختیاری - محرمانه خواهد ماند.
متن:     

نظرات کاربران :


79