لوازم یدکی و قطعات اصلی تویوتا در قشم قشم آنلاین
گفتمان   نیازمندیها   سایتها   سفر   دانشنامه   ویدیوها   تصاویر   بلاگها   اخبار   خانه
۱۳۹۶/۱۰/۳۰

رای گیری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی در قشم آغاز شد

قشم - ایرنا - مهلت قانونی رای گیری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با سایر نقاط کشور در قشم آغاز شد.

به گزارش روز جمعه ایرنا، زنگ آغاز رای گیری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در قشم همزمان با سایر نقاط کشور ساعت هشت صبح نواخته شد که تا ساعت 18 ادامه خواهد داشت.
رییس ستاد انتخابات قشم در گفت و گویی از مردم خواست در ساعت های اولیه با حضور در شعبه ها رای خود را به صندوق بیاندازند و مشارکت در این رویداد سرنوشت ساز را به ساعت های پایانی موکول نکنند.
به گفته مصطفی غلامپور، 119 شعبه رای گیری در قالب 99 شعبه ثابت و 20 شعبه سیار شامل 68 شعبه در بخش مرکزی، 45 شعبه در شهاب و 6 شعبه در بخش هرمز با 119 صندوق برای انتخابات ریاست جمهوری و 126 صندوق برای انتخابات شوراهای اسلامی آماده رای گیری است.
وی افزود: جهت تسهیل مشارکت مردم 41 شعبه رای گیری شامل 36 شعبه ثابت و پنج شعبه سیار در شهرها و 78 شعبه رای گیری شامل 63 شعبه ثابت و 15 شعبه سیار در مناطق روستایی فعالیت می کنند.
رییس ستاد انتخابات قشم با اشاره به فعالیت حدود 2 هزار و 400 تن برای برگزاری انتخابات در این شهرستان عنوان کرد: قشم در مجموع حدود 149 هزار تن جمعیت دارد که از این میان حدود 62 درصد واجد شرایط رای دادن هستند.
انتشاردهنده: محمد ملاحمزه زاده
8123خبرهای مرتبط
•  مذاکرات منطقه آزاد قشم و شرکت ایرنوستروم برای خرید هواپیما در اسپانیا - امروز
•  فلسطین برای همیشه مساله اول جهان اسلام است - ديروز
•  مذاکره مدیرعامل منطقه آزاد قشم با مدیران شرکت هواپیمایی ایر نوستروم اسپانیا - ديروز

نظر شما در مورد خبر:

لطفا در اعلام نظر خود، رعایت ادب را فراموش ننمائید و تنها نظر خود را محدود به موضوع خبر کنید. در صورت عدم رعایت این موارد نظر شما حذف خواهد شد.
سوالات مرتبط با موضوع را ميتوانيد در تالار گفتمان مطرح نمائيد.

نام کاربر:
اختیاری - نام واقعی یا مستعار
پست الکترونيک:
اختیاری - محرمانه خواهد ماند.
متن:     

نظرات کاربران :


79