لوازم یدکی و قطعات اصلی تویوتا در قشم قشم آنلاین
گفتمان   نیازمندیها   سایتها   سفر   دانشنامه   ویدیوها   تصاویر   بلاگها   اخبار   خانه
۱۳۹۶/۱۰/۳۰

آخرین هماهنگی‌ها برای برگزاری انتخابات در دبی و امارت‌های شمالی

سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در دبی و امارت‌های شمالی، در آخرین جلسه هماهنگی عوامل اجرایی و ناظران شورای نگهبان که به منظور آمادگی برای برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در محل نمایندگی برگزار شد، بر امکان مشارکت کلیه ایرانیانی که در امارات حضور داشته و تا 29 اردیبهشت 96 به 18 سال تمام می‌رسند، تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، علیرضا بهرامی، وظیفه هیات اجرایی را اجرای قانون از سوی مجریان انتخابات و لزوم صیانت از آراء هموطنان برشمرد و با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری رای مردم را حق‌الناس دانست.

سرکنسول کشورمان در دبی مدارک لازم برای رای دادن را شناسنامه یا گذرنامه اعلام کرد و بر لزوم تسهیل و تسریع در روند رای‌گیری همراه با دقت لازم تاکید کرد.

در این جلسه بیش از 120 تن از اعضای هیات‌های اجرایی و ناظران شورای نگهبان، آخرین هماهنگی‌ها برای ثبت این حماسه ملی را انجام دادند.

انتخابات در کشور امارات در دو حوزه اخذ رای در سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دبی و سفارت کشورمان در ابوظبی برگزار می‌شود.

تعداد زیادی از ایرانیان و اتباع کشورمان در دبی و امارت‌های شمالی حضور دارند. همین امر سبب شده این کشور یکی از مهمترین و بزرگترین شعب اخذ رای در خارج از کشور به حساب آید.

 انتهای پیامخبرهای مرتبط
•  پیش‌بینی مقام اماراتی درباره پیروزی سیسی در انتخابات ریاست جمهور مصر - امروز
•  امارات، قطر را ازنقشه های موزه لوور ابوظبی حذف کرد - امروز
•  امارات 36فروند هواپیمای ایرباس 'A380' خریداری می کند - 2 ر.پ.

نظر شما در مورد خبر:

لطفا در اعلام نظر خود، رعایت ادب را فراموش ننمائید و تنها نظر خود را محدود به موضوع خبر کنید. در صورت عدم رعایت این موارد نظر شما حذف خواهد شد.
سوالات مرتبط با موضوع را ميتوانيد در تالار گفتمان مطرح نمائيد.

نام کاربر:
اختیاری - نام واقعی یا مستعار
پست الکترونيک:
اختیاری - محرمانه خواهد ماند.
متن:     

نظرات کاربران :


79