لوازم یدکی و قطعات اصلی تویوتا در قشم قشم آنلاین
گفتمان   نیازمندیها   سایتها   سفر   دانشنامه   ویدیوها   تصاویر   بلاگها   اخبار   خانه
۱۳۹۶/۱۰/۳۰

استقرار پنج تن پزشک در بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم

قشم - ایرنا - رییس شبکه بهداشت و درمان قشم از استقرار پنج تن پزشک در بیمارستان پیامبر اعظم (ص) خبر داد.

به گزارش ایرنا، دکتر حمیدرضا بهزادی چهارشنبه در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر قشم گفت: چهار تن پزشک طب اورژانس در بیمارستان پیامبر اعظم (ص) مستقر شده و به صورت نوبتی (هفت روز برای هر پزشک در ماه) بیماران اورژانسی را معاینه خواهند کرد.
وی با اشاره به دغدغه مردم قشم در زمینه نبود رادیولوژیست خانم در این جزیره افزود: برای نخستین بار رادیولوژی زنان توسط یک تن متخصص خانم به صورت 15 روز در ماه انجام خواهد شده و تلاش می شود در آینده تعداد رادیولوژیست ها به 2 تن برسد.
رییس شبکه بهداشت و درمان قشم همچنین بیان کرد: برای نخستین بار در استان هرمزگان خدمات دندانپزشکی با تعرفه دولتی توسط 2 پزشک در این بیمارستان ارایه خواهد شد.
او اضافه کرد: طی تعطیلات نوروزی نیز 35 تن پزشک از جمله 24 پزشک مستقر در بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم به ارایه خدمات درمانی به بیماران و مسافران خواهند پرداخت.
بهزادی در ادامه از افزایش 200 درصدی مراکز فوریت های بین جاده ای در جزیره قشم خبر داد و گفت: سه مرکز فوریت های بین جاده ای در قشم، درگهان و روستای طبل پیش تر فعال بود که سه مرکز دیگر نیز به صورت دایمی در روستای دولاب، شهر سوزا و اسکله کندآلو راه اندازی شد.
وی افزود: سه مرکز فوریت بین جاده ای نیز ویژه تعطیلات پایان سال در قشم، درگهان و بندر لافت فعال خواهد شد.
رییس شبکه بهداشت و درمان قشم همچنین از فعالیت 11 باب داروخانه در این جزیره خبر داد و بیان کرد: داروخانه های شهر درگهان در تعطیلات نوروزی تا ساعت سه بامداد برای ارایه خدمات به بیماران دایر بوده و سه داروخانه در شهر قشم نیز به صورت شبانه روزی فعالیت خواهند کرد.
انتشاردهنده: محمد ملاحمزه زاده
8123خبرهای مرتبط
•  همیاری سازمان منطقه آزاد قشم و انجمن معتادان گمنام کشور برای درمان بیماران جزیره - 20 ر.پ.
•  لغو مجوز 15 مرکز عرضه قلیان در قشم - ۱۳۹۶/۰۹/۱۲
•  درمان بیماران تالاسمی در قشم تسهیل می شود / خرید 20 پمپ تزریق دسفرال برای بیماران تالاسمی قشم - ۱۳۹۶/۰۸/۱۳

نظر شما در مورد خبر:

لطفا در اعلام نظر خود، رعایت ادب را فراموش ننمائید و تنها نظر خود را محدود به موضوع خبر کنید. در صورت عدم رعایت این موارد نظر شما حذف خواهد شد.
سوالات مرتبط با موضوع را ميتوانيد در تالار گفتمان مطرح نمائيد.

نام کاربر:
اختیاری - نام واقعی یا مستعار
پست الکترونيک:
اختیاری - محرمانه خواهد ماند.
متن:     

نظرات کاربران :17922 - 10:06:20 - ۱۳۹۶/۰۲/۲۸  -  fatemeh1380راستش من متنو نخوندم ولی نظرم درموردبیمارستان پیامبراعظم شهرستان قشم اینه که چندتغییری دربیمارستان انجام بدن یکی اینکه انهایی که وقت نوبت گرفتن ازاینترنت..تلفن..رانکردن بهشون نوبت بدن ویکی اینکه درروز یکبارصبح ویکبارعصر ساعت ملاقات روبزارن وهمراه داخل اتاق بیمارراهم به دونفرتغییربدن..باتشکر
به نظر ارائه شده رای بدهید: 0 Dislike 0
IP: 185.126.XXX.91
79