لوازم یدکی و قطعات اصلی تویوتا در قشم قشم آنلاین
گفتمان   نیازمندیها   سایتها   سفر   دانشنامه   ویدیوها   تصاویر   بلاگها   اخبار   خانه
۱۳۹۶/۱۲/۰۳

حمایت قضایی از فرهنگیان باجدیت پیگیری می شود

قشم - مدیر آموزش وپرورش قشم گفت: تمامی فرهنگیان که حین انجام کار و در مدرسه مورد توهین از سوی والدین یا اشخاص دیگر قرار می گیرند، مورد حمایت قضایی آموزش و پرورش خواهند بود.

به گزارش خبرنگار مهر، بهرام پوراشرف ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران ضمن محکوم کردن توهین به معلمان و فرهنگیان، اظهار داشت: معلمی جایگاه والایی در تعالیم دینی دارد و توهین به معلم، توهین به ارزش های دینی و اسلامی بشمار می آید.

وی افزود: تمامی معلمان که حین انجام وظیفه در مدارس مورد توهین، هتک حرمت و یا نزاع و درگیری قرار می گیرند مورد حمایت قضایی دایره حقوقی مدیریت آموزش وپرورش قشم خواهند بود.

پوراشرف یادآور شد: گاهی شاهد رفتارهای ناشایستی از جانب اولیای دانش آموزان در مدارس با معلمان و کارکنان مدرسه هستیم که این والدین علاوه بر خدشه دار کردن فرامین الهی و اسلامی، مورد پیگیری های قضایی قرار خواهند گرفت.

 مدیر آموزش وپرورش قشم خاطر نشان کرد: معلمان و اولیای مدارس نیز باید در راستای تکریم ارباب رجوع و رفتار متناسب با دانش آموزان و والدین آنها تلاش کنند و این رفتار باید در تعامل دوجانبه صورت بگیرد.

این مسئول با بیان اینکه دوست نداریم پای والدینی به دادسرای عمومی و انقلاب باز شود، ادامه داد: تا کنون چند پرونده از شکایت معلمان از والدین تشکیل شده بود که با مدیریت مناسب و گفتگو با طرفین، پرونده با اعلام رضایت معلم از ولی دانش آموز مختومه اعلام شده است.

پوراشرف تصریح کرد: والدین که از نحوه برخورد یا شیوه تدریس معلمان گلایه دارند می توانند برای رسیدگی بهتر و حصول نتیجه مطلوب تر به دایره بازرسی و رسیدگی به شکایات و یا دایره حقوقی آموزش وپرورش مراجعه کنند.خبرهای مرتبط
•  ماموریت ذاتی آموزش و پرورش توقف پذیر نیست - 5 ر.پ.
•  نشست سوم گفتمان قشم با موضوع توسعه جامعه محلی - 8 ر.پ.
•  سومین آمبولانس دریایی هرمزگان با حضور وزیر بهداشت ودرمان آغاز به کار کرد - 13 ر.پ.

نظر شما در مورد خبر:

لطفا در اعلام نظر خود، رعایت ادب را فراموش ننمائید و تنها نظر خود را محدود به موضوع خبر کنید. در صورت عدم رعایت این موارد نظر شما حذف خواهد شد.
سوالات مرتبط با موضوع را ميتوانيد در تالار گفتمان مطرح نمائيد.

نام کاربر:
اختیاری - نام واقعی یا مستعار
پست الکترونيک:
اختیاری - محرمانه خواهد ماند.
متن:     

نظرات کاربران :


79