لوازم یدکی و قطعات اصلی تویوتا در قشم قشم آنلاین
گفتمان   نیازمندیها   سایتها   سفر   دانشنامه   ویدیوها   تصاویر   بلاگها   اخبار   خانه
۱۳۹۶/۱۲/۰۳

عرضه محصولات فرهنگی و صنایع دستی اصفهان درقشم / 22 تا 24 دی ماه در نمیاشگاه بین المللی قشم

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از عرضه محصولات فرهنگی، صنایع دستی و غذایی مردم اصفهان در سالن نمایشگاه بین المللی قشم، خبر داد.


به گزارش روابط عمومی منطقه آزاد قشم، حجت الاسلام سید مهدی موسوی اجاق روز چهارشنبه با اعلام این مطلب گفت: هفته فرهنگی اصفهان قرار بود از 21 تا 25 دی ماه در قشم برگزار شود اما به دلیل همزمانی با رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی (ره)، این نمایشگاه با تاخیر و از امروز (22 دی ماه) به مدت سه روز در قشم برگزار می شود.

وی افزود: مراسم افتتاحیه و آئین های شادی و نورافشانی از برنامه هفته فرهنگی اصفهان در قشم حذف شده و امیدواریم مردم جزیره قشم با حضور پررنگ در این نمایشگاه از محصولات فرهنگی، هنری، صنایع دستی و محصولات غذایی اهالی هنر اصفهان در این نمایشگاه، استفاده کنند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم با اعلام اینکه براساس تفاهم نامه میان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد کشور، برگزاری دو برنامه هفته فرهنگی از استان های کرمانشاه و اصفهان به منطقه آزاد قشم واگذار شده بود، گفت: نمایشگاه فرهنگی استان کرمانشاه از 12 تا 17 دی ماه به بهترین شکل ممکن در محل سینما دریای قشم و با استقبال خوب مردم برگزار شد و امیدواریم نمایشگاه فرهنگی دوستان اصفهانی هم با استقبال خوب مردم همراه شود.

به گفته موسوی اجاق، هدف از برگزاری نمایشگاه‌های هفته فرهنگی استان ها در قشم تبادل فرهنگی و آشنایی مردم مناطق با فرهنگ و آداب و رسوم یکدیگر می باشد، و همزمان با برپایی این رویدادمهم در قشم، فرهنگ و هنر این منطقه و آداب و رسوم مردم مهربان این جزیره هم به میهمانان اصفهانی معرفی خواهد شد.

او گفت: این گونه تبادلات فرهنگی نقش مهمی در معرفی هرچه بهتر فرهنگ غنی مردم جزیره‌ی قشم به میهمانانی دارد که از میان مزیت های فراوان قشم تنها با ظرفیت های مهم گردشگری آن آشنا هستند.

شایان ذکر است: نمایشگاه هفته‌فرهنگی استان‌ اصفهان از ساعت 19 امروز چهارشنبه 22 دی ماه در سالن نمایشگاه بین اللمللی قشم دایر است و تا روز 24 دی ماه نیز ادامه خواهد داشت.خبرهای مرتبط
•  تهران آماده میزبانی از نمایشگاه صنایع دستی بانوان قشم - ۱۳۹۶/۰۸/۰۴
•  قدردانی هنرمندان صنایع دستی قشم، هنگام و لارک از مدیرعامل سازمان منطقه آزاد - ۱۳۹۶/۰۷/۳۰
•  اهدای لنج مینیاتوری نفیس از سوی شورای شهر و شهرداری بندر لنگه به مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم - ۱۳۹۶/۰۷/۲۵

نظر شما در مورد خبر:

لطفا در اعلام نظر خود، رعایت ادب را فراموش ننمائید و تنها نظر خود را محدود به موضوع خبر کنید. در صورت عدم رعایت این موارد نظر شما حذف خواهد شد.
سوالات مرتبط با موضوع را ميتوانيد در تالار گفتمان مطرح نمائيد.

نام کاربر:
اختیاری - نام واقعی یا مستعار
پست الکترونيک:
اختیاری - محرمانه خواهد ماند.
متن:     

نظرات کاربران :


79