لوازم یدکی و قطعات اصلی تویوتا در قشم قشم آنلاین
گفتمان   نیازمندیها   سایتها   سفر   دانشنامه   ویدیوها   تصاویر   بلاگها   اخبار   خانه
۱۳۹۶/۰۹/۲۵

شکوه تشییع پیکر هاشمی را حرمت شکنان هرگز فراموش نمی کنند

قشم- امام جمعه اهل سنت قشم گفت: حضور میلیونی مردم اعم از مخالفان و موافقان در مراسم تشییع هاشمی تو دهنی به همه یاوه گویان و حرمت شکنان بود که تا عمر دارند فراموش نکنند.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالرحیم خطیبی صبح چهارشنبه در مراسم  یادبود ارتحال هاشمی رفسنجانی در مسجدالنبی قشم اظهارداشت: مشیت الهی برآن بود که افرادی که بدکردند به هاشمی، فرصت حلالیت پیدا نکنند و این به روز حسابرسی و قیامت واگذار شد.

وی افزود: حضور میلیونی مردم اعم از موافق ومخالف در تشییع پیکر هاشمی رفسنجانی و حضور رهبر انقلاب و اقامه نماز بر پیکر او، تو دهنی به همه یاوه گویان و حرمت شکنان بود که تا عمر دارند فراموش نخواهند کرد.

امام جمعه اهل سنت قشم ادامه داد: برخلاف بسیاری از دلواپسان که احساسات غالب بر عقلانیت آنها بود و رفتار و اعمال آنها به وحدت امت و کشور لطمه وارد می کرد، اصرار و اعتقاد هاشمی بر وحدت و یکپارچگی امت اسلام در سایه اعتدال و عقل گرایی بود و در این مسیر سختی های زیادی دید و هجمه ها و ترور شخصیت نسبت به خود را تحمل کرد.

خطیبی با بیان اینکه بینش عمیق و جهانبینی دقیق هاشمی به همه امور جهان و اتصال و توکل به خداوند، انسان را بسیار شگفت زده می کرد، گفت: بسیاری از هشدارها و پیش بینی های او دقیق بود به طوری که الان و از بعدها آنها را احساس خواهیم کرد.

این مسئول اضافه کرد: خلوص نیت،صداقت درگفتار و رفتار، حلم و بردباری از خصوصیات عجیب و بارز این مبارز انقلابی و یاور امام راحل بود به گونه ای که همه حرمت شکنی ها و یاوه گویی ها را تحمل می کرد .

امام جمعه اهل سنت قشم یادآور شد: اعتدال در رفتار ، علم و پرهیز از افراط و تفریط از خصوصیات هاشمی بود که نهضت و گفتمان اعتدال و عقلانیت در کشور را تشکیل داد و این نهضت بعد از هاشمی نیز در کشور ادامه خواهد یافت.خبرهای مرتبط
•  ارائه 9 طرح برگزیده شرکت های دانش بنیان و فناور قشم در نمایشگاه فن بازار تهران - 3 ر.پ.
•  خروجی کار فرهنگی متکی به ارائه آمار نباشد - 3 ر.پ.
•  همکاری اقتصادی و فرهنگی سازمان منطقه آزاد قشم با مجمع جهانی اهل بیت علیهم السلام - 3 ر.پ.

نظر شما در مورد خبر:

لطفا در اعلام نظر خود، رعایت ادب را فراموش ننمائید و تنها نظر خود را محدود به موضوع خبر کنید. در صورت عدم رعایت این موارد نظر شما حذف خواهد شد.
سوالات مرتبط با موضوع را ميتوانيد در تالار گفتمان مطرح نمائيد.

نام کاربر:
اختیاری - نام واقعی یا مستعار
پست الکترونيک:
اختیاری - محرمانه خواهد ماند.
متن:     

نظرات کاربران :


79