لوازم یدکی و قطعات اصلی تویوتا در قشم قشم آنلاین
گفتمان   نیازمندیها   سایتها   سفر   دانشنامه   ویدیوها   تصاویر   بلاگها   اخبار   خانه
۱۳۹۶/۰۹/۲۵

استاندار هرمزگان: هاشمی سفیر و فرمانده صلح بود

استاندار هرمزگان گفت: سرتاسر زندگی آیت الله هاشمی رفسنجانی (ره) قبل و بعد از انقلاب مالامال از تلاش، خدمت و از خودگذشتگی بود و از او می توان به عنوان سفیر و فرمانده صلح و دوستی نام برد.


به گزارش روابط عمومی منطقه آزاد قشم، جاسم جادری روز چهارشنبه در آیین ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی(ره) در مسجدالنبی (ص) شهر قشم، افزود: هاشمی جریان فکری قوی در کشور ایجاد کرد که با رفتنش هم این راه ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: تفکرات هاشمی مهمترین دلیل برای ثبات کشور بود و با اندیشه های خود موازنه مثبتی را در داخل کشور و در حوزه سیاست خارجی ایجاد کرده بود و به طور حتم به مرور به اثرات فقدان این شخصیت پی خواهیم برد.

استاندار هرمزگان گفت: او مقتدای خود را امام امت (ره) قرار داده بود و قبل از امام هم امیر کبیر را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده بود و گفتمان اعتدال را مهمترین عنصر برای موفقیت نظام می دانست.

به گفته جادری، هاشمی متعلق به یک گروه، حزب، جریان و دسته نبود بلکه الگویی برای همه تشکیلات بود و مردم قدر شناس کشورمان هم در سوگ ارتحال ایشان سنگ تمام گذاشتند.

وی گفت: هاشمی تکیه گاه مهمی برای نظام بود و در صحنه های حساس کشور با راهکارهای مدبرانه اش مشکلات را از سر راه بر می داشت.

جادری گفت: فکر و اندیشه هاشمی سرلوحه کار ما خواهد بود و اگر خودش رییس جمهور نیست اما رییس جمهور مورد اعتماد او را در کشور داریم و اگر خودش در مجلس نیست نمایندگان همفکرش در مجلس حضور دارند.

 خبرهای مرتبط
•  ارائه 9 طرح برگزیده شرکت های دانش بنیان و فناور قشم در نمایشگاه فن بازار تهران - 3 ر.پ.
•  خروجی کار فرهنگی متکی به ارائه آمار نباشد - 3 ر.پ.
•  همکاری اقتصادی و فرهنگی سازمان منطقه آزاد قشم با مجمع جهانی اهل بیت علیهم السلام - 3 ر.پ.

نظر شما در مورد خبر:

لطفا در اعلام نظر خود، رعایت ادب را فراموش ننمائید و تنها نظر خود را محدود به موضوع خبر کنید. در صورت عدم رعایت این موارد نظر شما حذف خواهد شد.
سوالات مرتبط با موضوع را ميتوانيد در تالار گفتمان مطرح نمائيد.

نام کاربر:
اختیاری - نام واقعی یا مستعار
پست الکترونيک:
اختیاری - محرمانه خواهد ماند.
متن:     

نظرات کاربران :


79