لوازم یدکی و قطعات اصلی تویوتا در قشم قشم آنلاین
گفتمان   نیازمندیها   سایتها   سفر   دانشنامه   ویدیوها   تصاویر   بلاگها   اخبار   خانه
۱۳۹۶/۱۱/۳۰

حجت الاسلام و المسلمین زم : رفسنجانی آیت خدا و ناجی ایران بود

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد کشور از هاشمی رفسنجانی به عنوان آیت خدا و ناجی ایران نام برد.


وی افزود: به لطف خدا، ایران بعد از هاشمی حتما یک ایران بیدار تر و هوشیار تر از دوران حیات آن بزرگمرد خواهد بود.

حجت الاسلام و المسلمین زم گفت: امروز کسانی که تا قبل از وفات هاشمی او را بی نام، بی یار و بی نشان می خواندند در نبودش با غم و غصه از فضل، دانش، پاکی و قدرت بی مثال او در اداره کشور سخن می گویند.

وی، از سعه صدر و بردباری های هاشمی رفسنجانی در برابر ناملایمتی ها به عنوان یکی از ویژگی های منحصر به فرد وی یاد کرد.

او اعلام کرد: اصلی ترین دستاورد انسان عاقبت به خیری است که در پرتو یک راه طولانی و کیفی و توکل به خدا کسب می شود و هاشمی از این نعمت برخوردار شد.

به گفته زم، کسانی که تا دیروز مال و منال و دارایی هاشمی را زیر سوال می بردند امروز همه از فضل و کرم و هزینه کردن سرمایه هاشمی برای پیروزی انقلاب سخن می گویند و این گواه از سلامت این بنده صالح خدا دارد که به  لطف حضرت دوست در کمترین زمان ممکن برای بدخواهانش روشن شد.

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد کشور گفت: همانگونه که امیر کبیر با پایه گذاری دارالفنون در کشور به فکر ارتقای سطح علمی کشور بود، هاشمی رفسنجانی هم با ایجاد یکی از مهمترین مراکز علمی تلاش وسیعی برای بالا بردن سطح علمی جوانان و نوجوانان را رقم زد.

او ادامه داد: سطح سرانه مطالعه کشور ما به ۱۳ دقیقه رسیده که بسیار خطرناک است و همه باید تلاش کنیم ایران را از این خطر دور کنیم.

به گفته حجت الاسلام و المسلمین زم ، گفتمان هاشمی رفاه و توسعه از مسیر اعتدال است و هیچ منافاتی با نگاه اسلام عزیز ندارد.

زم افزود: هاشمی تلاش کرد از طریق مذاکره با دنیایی که علیه کشورمان موضع سرسختانه ای گرفته بود؛ مسیر را با گفتمان اعتدالی به سمت موفقیت در مسئله برجام تغییر دهد.

 خبرهای مرتبط
•  بانک: مناطق آزاد پیشانی ارتباط با اقتصاد بین الملل هستند - امروز
•  حذف اظهارنامه مالیاتی سال های 90 تا 93 برای فعالان اقتصادی در مناطق آزاد - 2 ر.پ.
•  پایان بررسی لایحه مناطق آزاد در کمیسیون اقتصادی - 3 ر.پ.

نظر شما در مورد خبر:

لطفا در اعلام نظر خود، رعایت ادب را فراموش ننمائید و تنها نظر خود را محدود به موضوع خبر کنید. در صورت عدم رعایت این موارد نظر شما حذف خواهد شد.
سوالات مرتبط با موضوع را ميتوانيد در تالار گفتمان مطرح نمائيد.

نام کاربر:
اختیاری - نام واقعی یا مستعار
پست الکترونيک:
اختیاری - محرمانه خواهد ماند.
متن:     

نظرات کاربران :


79