لوازم یدکی و قطعات اصلی تویوتا در قشم قشم آنلاین
گفتمان   نیازمندیها   سایتها   سفر   دانشنامه   ویدیوها   تصاویر   بلاگها   اخبار   خانه
۱۳۹۶/۰۲/۰۸

شایعه فوت نفر سوم نزاع در قشم صحت ندارد

رئیس بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم گفت: ادعاهای منتشره در فضای مجازی مبنی بر فوت نفر سوم نزاع هفته گذشته در قشم تکذیب می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از قشم، نزاع دسته جمعی بیش از 10 جوان در هفته گذشته در جزیره قشم که پس از درگیری لفظی و دعوای فیزیکی با استفاده از سلاح سرد ،منجر به کشته شدن 2 نفر و زخمی شدن 4 نفر دیگر شد، در روزهای گذشته در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی که به شیوه ی گسترده‌ای پخش و منتشر شده است خبر از کشته شدن نفر سوم در این درگیری می‌دهد.  

رئیس بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در این شهرستان با بیان اینکه در این درگیری فقط دو نفر جان خود را از دست داده‌اند و این ادعا را از اساس کذب محض است اظهار داشت: ادعاهای منتشره در فضای مجازی مبنی بر فوت نفر سوم تکذیب می‌شود و چهار نفر دیگر که تحت مداوا در بیمارستان بودند از بیمارستان مرخص شدند.

میثم فتحی با بیان اینکه مردم می‌توانند اخبار صحیح را از سایت‌های معتبر و خبرگزاری‌ها دریافت کنند و به اخبار منتشر شده در فضای مجازی و منابع غیررسمی اعتماد نکنند افزود: هر چند حال یکی دیگر از مصدومین این حادثه وخیم بود ولی با تلاش همکارانم خوشبختانه این بیمار از بیمارستان مرخص شده ولی کماکان تحت درمان است.

انتهای پیام/3264/صاخبرهای مرتبط
•  خدمات چشمگیر دولت تدبیر و امید در حوزه بهداشت و درمان - 4 ر.پ.
•  17هزار تن نوروز امسال در مراکز درمانی قشم پذیرش شدند - 20 ر.پ.
•  پذیرش 6800 تن در مراکز درمانی قشم/36 بیمار به بندرعباس اعزام شدند - ۱۳۹۶/۰۱/۰۷

نظر شما در مورد خبر:

لطفا در اعلام نظر خود، رعایت ادب را فراموش ننمائید و تنها نظر خود را محدود به موضوع خبر کنید. در صورت عدم رعایت این موارد نظر شما حذف خواهد شد.
سوالات مرتبط با موضوع را ميتوانيد در تالار گفتمان مطرح نمائيد.

نام کاربر:
اختیاری - نام واقعی یا مستعار
پست الکترونيک:
اختیاری - محرمانه خواهد ماند.
متن:     

نظرات کاربران :