لوازم یدکی و قطعات اصلی تویوتا در قشم قشم آنلاین
گفتمان   نیازمندیها   سایتها   سفر   دانشنامه   ویدیوها   تصاویر   بلاگها   اخبار   خانه
۱۳۹۶/۰۲/۰۷

اعطای تجهیزات اداری و سازمانی به آموزش و پرورش قشم

مدیر آموزش و پرورش قشم گفت: با همکاری و مساعدت شرکت خدمات دریایی و مهندسی کشتیرانی قشم، تجهیزات اداری و سازمانی به ارزش 70 میلیون ریال به این ناحیه آموزشی اعطا شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از قشم، بهرام پوراشرف صبح امروز در جمع کارکنان آموزش و پرورش قشم، همراهی آحاد جامعه در امر تعلیم و تربیت فرزندان ایران و پرورش نیروی انسانی ماهر را ضروری دانست و گفت: شرکت خدمات دریایی و مهندسی کشتیرانی قشم با رویکرد همکاری و خدمات‌رسانی به بخش آموزش جزیره قشم، بسیاری از اقلام و وسایل اداری و سازمانی موجود شرکت خود را به مدارس واگذار کرد.

وی افزود: فایل، کمد، صندلی چرخدار، میز تحریر و برخی دیگر از وسایل اداری ازجمله اقلام اهدایی این شرکت به آموزش و پرورش است که با ارزش بالغ بر 70 میلیون ریال است.

مدیر آموزش و پرورش قشم ضمن تقدیر از شرکت خدمات دریایی و مهندسی کشتیرانی قشم، خاطرنشان کرد: امید است که همه دستگاه‌ها و نهادهای جامعه همگام و همراه آموزش و پرورش در مسیر توانمندسازی جامعه از نیروهای ماهر انسانی گام بردارند.

نماینده شرکت خدمات دریایی و مهندسی کشتیرانی قشم گفت: از آنجایی که این شرکت نام قشم را یدک می‌کشد، هیأت مدیره شرکت نگاه ویژه و دلسوزانه‌ای به وضعیت آموزشی و تحصیلی دانش‌آموزان این جزیره دارند.

صادق مذنبی، ایران آباد را در گرو داشتن آموزش و پرورش قوی دانست و ادامه داد: نیروی انسانی ماهر، خلاق و خوش‌فکر در آموزش و پرورش تربیت می‌شوند و در واقع آموزش و پرورش نقش بی‌بدیلی در تأمین نیروی انسانی جامعه فردا دارد.

وی، شرکت خدمات دریایی و مهندسی کشتیرانی قشم را زیر مجموعه ناوگان کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران بیان داشت که وظیفه تأمین و نگهداری سوخت، آب و روغن‌کشتی‌های داخلی و خارجی در خلیج فارس را برعهده دارد.

انتهای پیام/3264/چ20خبرهای مرتبط
•  آموزش کارآفرینی به دانش آموزان روستایی قشم / بانوی کارآفرین قشمی پرچمدار توسعه اقتصاد مقاومتی جزیره - ديروز
•  هزینه کردن برای آموزش کودک، سرمایه گذاری برای پیشرفت کشور است - 7 ر.پ.
•  فقر عامل مهم خروج هزینه های آموزشی است - 7 ر.پ.

نظر شما در مورد خبر:

لطفا در اعلام نظر خود، رعایت ادب را فراموش ننمائید و تنها نظر خود را محدود به موضوع خبر کنید. در صورت عدم رعایت این موارد نظر شما حذف خواهد شد.
سوالات مرتبط با موضوع را ميتوانيد در تالار گفتمان مطرح نمائيد.

نام کاربر:
اختیاری - نام واقعی یا مستعار
پست الکترونيک:
اختیاری - محرمانه خواهد ماند.
متن:     

نظرات کاربران :17770 - 11:24:59 - ۱۳۹۵/۱۰/۲۱  -  ناشناس۷ میلیون تومان که دیگه این حرفها رو نداره...
به نظر ارائه شده رای بدهید: 6 Dislike 0
IP: 158.58.XXX.131