لوازم یدکی و قطعات اصلی تویوتا در قشم قشم آنلاین
گفتمان   نیازمندیها   سایتها   سفر   دانشنامه   ویدیوها   تصاویر   بلاگها   اخبار   خانه
۱۳۹۶/۱۰/۲۹

تکلیف مجلس به سازمان‌های مناطق آزاد برای زدودن فقر از این مناطق

نمایندگان مجلس سازمان‌های مناطق آزاد تجاری را موظف کردند برای زدودن فقر از این مناطق یک درصد از محل وصول عوارض ورود کالا و خدمات را از طریق سازمان‌های حمایتی برای اشتغال محرومان و نیازمندان بومی اختصاص دهند.

به گزارش ایسنا، با تصویب مجلس سازمان‌های مناطق آزاد مکلفند به منظور زدودن فقر از چهره مناطق آزاد تجاری یک درصد از محل وصول عوارض ورود کالا و خدمات این مناطق را پس از واریز به خزانه طبق بودجه سنواتی از طریق کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان‌ بهزیستی برای اشتغال محرومان و نیازمندان این مناطق اختصاص دهند.

انتهای پیامخبرهای مرتبط
•  دلیل مخالفت نمایندگان مجلس با طرح منطقه آزاد، مخالفت با دولت بود - ديروز
•  شورای راهبردی آموزش و پرورش مناطق آزاد تشکیل می شود - ديروز
•  مشاور رییس جمهور: ایجاد مناطق آزاد اقتصادی در راستای محرومیت زدایی است - ديروز

نظر شما در مورد خبر:

لطفا در اعلام نظر خود، رعایت ادب را فراموش ننمائید و تنها نظر خود را محدود به موضوع خبر کنید. در صورت عدم رعایت این موارد نظر شما حذف خواهد شد.
سوالات مرتبط با موضوع را ميتوانيد در تالار گفتمان مطرح نمائيد.

نام کاربر:
اختیاری - نام واقعی یا مستعار
پست الکترونيک:
اختیاری - محرمانه خواهد ماند.
متن:     

نظرات کاربران :17762 - 20:36:27 - ۱۳۹۵/۱۰/۱۸  -  مولوی ضمن تشکر از وکلای مردم در خانه ملت، با توجه به فقر مضاعف حانواده ها در برخی از روستاهای جزیره خصوصا روستاهای پی پشت، باغبالا، کنارسیاه، چاهوشرقی، چاهو غربی، مرادی و ... می طلبد سازمان منطقه آزاد قشم با نگاه عدالت محورانه، بستر و رونق کسب و کار در منطقه غربی جزیره در قالب کمک تسهیلات به کارخانجات و شرکتهای خصوصی، در راستای اشتغالزایی بومیان غربی جزیره فراهم نماید. راه اندازی اسکله مسافری باسعیدو، گسترش خدمات و توسعه حوزه بهداشت و حمل و نقل جاده ای ، گشایش جشنواره های فرهنگی ، سنتی و محلی در غرب جزیره در فصول سال، حداقل می تواند در این زمینه گره گشا باشد.
به نظر ارائه شده رای بدهید: 3 Dislike 0
IP: 185.126.XXX.85
79