لوازم یدکی و قطعات اصلی تویوتا در قشم قشم آنلاین
گفتمان   نیازمندیها   سایتها   سفر   دانشنامه   ویدیوها   تصاویر   بلاگها   اخبار   خانه
۱۳۹۶/۱۰/۳۰

گزینش 376 پرونده با یک هزار و 126 محل تحقیق در قشم

مدیر آموزش و پرورش قشم گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون گزینش بیش از 376 پرونده معلمان با یک‌هزار و 126 محل تحقیق صورت گرفته که این آمار به بیش از 500 پرونده در سال خواهد رسید.

بهرام پوراشرف امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قشم گزینش نیروی انسانی کارآمد را امری خطیر و مهم در هر دستگاهی عنوان کرد و اظهار داشت: از ابتدای سال 1395 تاکنون بیش از 376 پرونده در آموزش و پرورش قشم، مورد گزینش قرار گرفته‌اند.

وی با بیان اینکه در مجموع، یک هزار و 126 محل تحقیق انجام گرفته است، خاطرنشان کرد: برای شناخت و کسب اطلاعات کاملتر در راستای جذب نیروی کارآمد، در هرپرونده سه تحقیق از محل‌های مختلفی از جمله محل تحصیل، کار و سکونت صورت می‌گیرد که نشانگر گستردگی کار در این حوزه را نشان می‌دهد.

پوراشرف ادامه داد: بیشترین پرونده گزینشی مربوط به معلمان حق‌التدریس مدارس غیر دولتی است که بیش از 250 پرونده را تشکیل می‌دهد. حق‌التدریس معلمان مدارس دولتی، سرباز معلمان، پذیرفته‌شدگان دانشگاه فرهنگیان، تغییر رسمی قطعی، تغییر سمت پرورشی و تغیرات رسمی آزمایشی از دیگر پرونده‌های گزینش شده را تشکیل می‌دهند.

این مسؤول از مهمترین وظایف مدیریت منابع انسانی را جذب و به کارگیری افرادی دانست و اضافه کرد: فرآیند گزینش بر اساس خط‌مشی دستگاه تعلیم و تربیت به نحوی صورت می‌گیرد که بهترین بازدهی را در مجموعه کاری به‌دنبال داشته باشند.

مدیر آموزش و پرورش قشم ضمن تقدیر از مسؤول گزینش این ناحیه آموزشی، تصریح کرد: آموزش و پرورش خود عامل مهم در تأمین نیروی انسانی کارآمد برای جامعه به شمار می‌آید، لذا برای تربیت نیروی انسانی کارآمد، خلاق و خوشفکر نیازمند داشتن ابزار قوی به نام معلم است.

به گفته وی، انتخاب و گزینش معلمان که منبع تربیت نیروی انسانی ماهر در جامعه محسوب می‌شوند بر عهده حوزه گزینش آموزش و پرورش است.

انتهای پیام/3264/چ20خبرهای مرتبط
•  مشارکت 100 تن از کارکنان منطقه آزاد قشم در کارگاه آموزشی مهارت های زندگی زناشویی - امروز
•  کرسی های تلاوت در جزیره قشم برپا می شود - امروز
•  آمادگی جهاد دانشگاهی در ایجاد مرکز درمان زخم دیابت نیز در قشم - 3 ر.پ.

نظر شما در مورد خبر:

لطفا در اعلام نظر خود، رعایت ادب را فراموش ننمائید و تنها نظر خود را محدود به موضوع خبر کنید. در صورت عدم رعایت این موارد نظر شما حذف خواهد شد.
سوالات مرتبط با موضوع را ميتوانيد در تالار گفتمان مطرح نمائيد.

نام کاربر:
اختیاری - نام واقعی یا مستعار
پست الکترونيک:
اختیاری - محرمانه خواهد ماند.
متن:     

نظرات کاربران :


79