قشم آنلاین
گفتمان   نیازمندیها   سایتها   سفر   دانشنامه   ویدیوها   تصاویر   بلاگها   اخبار   خانه
۱۳۹۳/۰۸/۰۹
زمان مناسب براي خريد

asal - ۱۳۸۹/۰۷/۰۶  08:19

با سلام
من مي خواستم بدونم بهترين زمان براي خريد در قشم از لحاظ بودن حراج قيمتهاي پايين و اجناس خوب چه موقع است و همچنين بهترين مراكز خريد كدام است؟ مثلاً الان جنسها تابستونه بيشتره يا زمستونه هم اومده ؟ آخه من واسه خريد ميخوام بيام اونجا مي خوام بتونم هم بهاره و هم زمستوني پاييزي خريد كنم كي بيام بهتره؟

نمایش: 1e4 بار
انجمن : مراکز خرید و بازارچه ها
roshna - ۱۳۹۰/۰۸/۰۷  13:56

سلام عسل جان
الان جنس های پاییزه و زمستونه یه مقداری اومده بهترین مکان های خرید مجتمع 2 دودولفین درگهان و پردیس قشم می باشند
پوتینهای اینجا الان قیمتشون مناسبه

باران - ۱۳۹۰/۱۰/۲۶  17:24

سلام
من میخوام یه سفر به قشم بیام بهمن یا اسفند،کدومش بهتره از لحاظ خرید و قیمتها مناسب تره؟در ضمن با تور بیام به صرفه است و راحتتر میشه خرید کرد یا خودم بیام؟چه فصلی تو قشم بهترینه برای خرید و تفریح؟ با تشکر

شیر احمد - ۱۳۹۰/۱۰/۲۷  16:07

سلام
آمدن به قشم برای بار اول با تور سبب خواهد شد از زمان استفاده بهتری ببرید ،برای خرید اگر قصد خرید وسایل آرایشی و بهداشتی دارین بازار ستاره قشم ،اگه اجناس با کیفیت متوسط وضعیف می خواهین آن هم بصورت عمده کفش و پوشاک بازار قدیم درگهان ،اگه وسایل خانگی برقی و غیر برقی و همچنین پوشاک و سایر وسایل می خواین با قیمت بهتر بازار قدیم قشم هر چند این اصل کلی نیست و باید قیمتها رو در همه بازارها چک کرده و برای هر خرید قطعا فاکتور خرید بگیرین و فروشنده آنچه ادعا می کنه در فاکتور سربرگ دار یا مهر فروشگاه بنویسه ،در حال حاضر بدلیل بالا رفتن نرخ ارز تقریبا کل اجناس حدود 30تا40 درصد رشد قیمت داشته است و این قضیه در کل کشور مصداق داشته و ربطی به قشم ندارد.

مهران - ۱۳۹۰/۱۰/۲۸  08:37

با سلام .

خسته نباشيد . اواخر بهمن ماه عازم قشم هستيم .
آیا برخی از نابسامانی های بازار / واردات / گمرگ / ارز در سطح کشور ، بر روی اجناس قشم از بابت تنوع و قیمت اثر گذاشته ؟

بهتر بگم آیا قشم مثل پارسال میتونه جوابگوی متقاضيان خريد خانواده ها باشه ؟

ممنون از پاسخگوئی صادقانه شما .

شیر احمد - ۱۳۹۰/۱۰/۲۸  16:46

با سلام آقا مهران
بله،افزایش نرخ ارز تاثیر بسیار زیادی روی قیمت اجناس گذاشته ولی این اصل برای کل کشور مصداق دارد و تنها شاید در شهرهای کوچک که خریدهای خود را دیر به دیر انجام می دهند بشه جنس ارزون پیدا کرد والا در شهرها و بازارهای بزرگ افزایش جدی داشته است ،البته این امر سبب خالی شدن بازار از اجناس جدید می شود ولی در کوتاه مدت و تا آخر امسال تنها مشکل بازار قشم افزایش نرخ اجناس است که اجتناب ناپذیر بوده واگر نرخ ارز در وضعیت فعلی باقی بماند احتمال گرانی بیشتر زیاد است چون فعلا خیلی از مغازه ها بدلیل اینکه جنس قبلی دارند سعی می کنند افزایش کمتری داشته باشند ولی برای اجناس با نرخ ارز فعلی قطعا آن را به نرخ روز می فروشند.

خليج - ۱۳۹۰/۱۱/۰۴  15:01

باسلام
من تازه مغازه پوشاك وآرايشي شيراز باز كرده ام ميخوام دوميليون جنس هفته ديگه بخرم به نظرتون تهران ارازانتر است يا با ماشين خودم وخانواده بيام قشم خريد چند درصد تفاوت قيمت
آيا جنس شيك با قيمت مناسب تر از تهران هم پيدا ميشه كدوم بازار ممنون از جواب دقيقتون

منصور - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵  13:01

با سلام من قصد دارم برای خرید پوشاک (شلوار لی و بلوز زنانه) به قشم بیام به نظرتون خرید از قشم چقدر به صرفه تر از خرید در تهران است؟

اتوسا - ۱۳۹۰/۱۱/۱۷  14:36

با سلام
من مي خوام بيام قشم مي خواستم بدونم اونجا كمترين نرج مهمانسراها براي يك اتاق 2 تخته چقدره اما شماره تلفن داريد واسه اجاره يك اتاق با قيمت مناسب بگيد ممنون ميشم .

فرشید - ۱۳۹۰/۱۱/۲۳  11:59

با سلام امسال در 25 اسفند به بعد قصد داریم برای اولین بار به قشم مسافرت کنیم ولی با هر جا تماس میگیریم جایی برای اسکان پیدا نمیکنیم در ضمن بهترین راه برای امدن از کرمانشاه به قشم کدام راه میباشد لطفا راهنمایی کنید

فریده - ۱۳۹۰/۱۱/۲۹  14:16

با سلام من ازکرمان سالی 2-3بار میرم قشم اگه خواستین این شماره صاحب مهمانسرایی که ما اونجا بودیم بدک نیست09159989565(مهمانپذیر مهتاب/آقامحمد)

1 2 3 4 5 6 » بعدی » آخر
برای درج پاسخ یا نظر خود پیرامون موضوع به صفحه آخر مراجعه نمایید.