قشم آنلاین
گفتمان   نیازمندیها   سایتها   سفر   دانشنامه   ویدیوها   تصاویر   بلاگها   اخبار   خانه
۱۳۹۳/۰۷/۳۰
سفر با خودرو شخصی به جزیره

- ۱۳۸۸/۰۵/۱۱  08:50

یکی از بازدیدکنندگان محترم پرسیده است:
علاقمند به مسافرت به قشم هستم و امکان حمل خودرو شخصی به قشم وجود دارد ادرس وتلفن اعلام فرمائید.

پاسخ:
نیازی به هماهنگی قبلی برای انتقال خودرو به جزیره نیست. در صورت تمایل می توانید شماره تلفن دفتر اسکله لافت را در صفحه زیر بیابید:
www.qeshmonline.com/pedia/82

همچنین اطلاعات تکمیلی را در زمینه سفر به جزیره از طریق خودرو را در موضوع زیر بیابید:
www.qeshmonline.com/forum/topic/26

نمایش: 1e4 بار
انجمن : سفر به جزیره
- ۱۳۸۸/۰۶/۱۸  12:52

یکی از هموطنان سوالی بدین صورت مطرح کرده است:

من می خواستم از تهزان با خودرو سفری به جنوب کشور داشته باشم .و همچنین دوست داشتم به قشم هم سفر کنم . به همین منظور وارد سایت شما شدم . مسیری که دارم احتمالاً از سمت بوشهر ( عسلویه ) می باشد .تا کجا باید بیایم تا بتوانم خودروی خود را با کشتی به سمت جزیره حمل کنم . متشکرم
مصطفی

پاسخ: شما باید از مسیر بوشهر به عسلویه، راه را ادامه داده و از بندر لنگه و بندر خمیر نیز عبور نمائید تا به بندر پهل (پل) برسید. آنجا بصورت شبانه روزی لندینگ کرافت برای انتقال خودروی شما به اسکله لافت در جزیره وجود دارد.
فاصله دریایی اسکله پل تا اسکله لافت حدود 1800 متر است.
موفق باشید

sabasa - ۱۳۸۹/۰۸/۰۵  12:47

با سلام و خسته نباشید می خواستم بدونم بهترین زمان سفر به جزیره زیبای قشم چه موقع است البته من 5 سال پیاپی از تهران به جزیره سفر می کنم ولی همیشه یا شلوغه یا گران البته من نوروز سفر می کنم

ناشناس - ۱۳۹۰/۰۱/۲۴  22:52

تجربه سفر با ماشین شخصی در نوروز 1390

سلام

من از اصفهان با ماشین برای سفر به قشم از دو مسیر رفت و برگشت بشرح زیر استفاده کردم :
1- اصفهان به قشم : اصفهان - شهرضا -سمیرم به یاسوج (مسیر زیبا و کوهستانی ونیمه جنگلی) -شیراز - جهرم -لار -بندر پل -قشم ( حمل ماشین با شناور)
2- برگشت : تا شیراز مثل مسیر رفت -آباده - شهرضا - اصفهان

-مسیر برگشت بواسطه بزرگراه سریعتر است ولی مسیر سمیرم -یاسوج -شیراز طولانیتر و زیبا است
مسیر شیراز تا لار زیبا و مراتع کشاورزی در دو سمت جاده بود البته از لار تا بندر پل جاده خوبی بود

-زیاد معطلی با توجه به زمان نوروز برای حمل ماشین با شناور نشدیم حدود 45 دقیقه ( حمل با شناور شبانه روزی است - رفت وبرگشت رویهمرفته 21 هزار تومان)
-هوا عالی و خوب بود و البته موقع ظهر گرم بود ولی مطلوب

donya - ۱۳۹۰/۰۷/۰۹  12:29

سلام به همگی .از سایت جالبتون ممنون
من و همسرم تصمیم دارم اولین سالگرد ازدواجمون رو در قشم بگذرونیم بنظرتون جای جالبی برای خاطره ساختن هست؟ بعد هم ما علاقه به حیوانات داریم شنیدم آنجا هم لاکپشته و تخم گذاریشون و هم زندگی دلفینها قابل دیدنه.میشه بهم بگین آیا زمستان هم این حیوانات رو میشه دید یا فصل خاصی داره؟

livd - ۱۳۹۰/۰۷/۲۲  10:46

آیا حقیقت داره که جلوی واردات کالاها رو کرفتن>؟یعنی مثل قبل نیست؟

ناشناس - ۱۳۹۰/۰۹/۱۱  08:33

نوروز90- دوم فروردین
1--جزایر ناز باساحل زیبای ماسه ای و پهناور ( مدآب زیبا و دیدنی حدود ظهر)، 2-غارخربس (برای یکبار دیدن میارزذ)، 3-ساحل لاک پشت ها(نیمه Aشب به بعد برای تخم ریزی به ساحل میایند اگر حوصله و صبر کنید ) در کنار حضور دلفین ها دردریا ( که البته ما شانس دیدنشان رو نداشتیم در وقت خاصی از روز میآیند) بهمراه ساحل ماسه ای نقره ای جزایر هنگام 4-جنگلهای زیبای حرا ،5- اکواریم دریایی (ارزش دیدن داره) ....متاسفانه فرصت دیدن دره ستاره ها نشد.
برای خرید اول به درگهان برید ( مجتمع های بزرگ دریا ، دودلفین و زمرد) البته اگر حوصله کنید و یک دوری بزنید و بعد خرید کنید بهتره . بعد به قشم برید ( ستاره ،پردیس،بازارقدیم و...)
اقامت ما در هتل المپیک ( محوطه دلنشین و قشنگ داشت و امکانات و برخورد خوب بود) و اگر وسیله ندارید هتل بهشت ( برخورد خوب بود که دردست تعمیر و نوسازی بود) که دقیقاً پشت مجتمه های خرید ستاره و ... قرار داره
خود شهر تمیز بود و بلوارهای قشنگ داشت پارک ساحلی زیتون زیبا بود و محل خوبی جهت زدن چادرمسافرتی بود
رستورانهای متعددی موجود غذای ماهی رو امتحان کنید لذیذ بود

خیلی خوب بود و خوش گذشت
چیزی رو از قلم نندازید

جزیره زیبا و وسیع که بنظر من خیلی جا برای توسعه داره و اگه بهش توجه میشد میتونست با "دبی " رقابت کنه ، افسوس !

ستاره - ۱۳۹۰/۱۱/۰۷  00:04

سلام . من معلول هستم . میخواستم ببینم جایی هست در قشم که همراه من ویلچر کرایه کنیم . لطفا کمکم کنین ممنون...

سعید - ۱۳۹۰/۱۱/۲۳  10:52

سلام می خواستم بدانم با خودروی پراید می توانم به جنوب کشور (تا قشم) سفر کنم از نظر امنیت وخطرات جاده ای وبازدهی ماشین میگم البته یه همسفر دیگه هم دارم که اونم پرایده واقعا ممنون میشم پاسخ بدهید

masood00 - ۱۳۹۰/۱۱/۲۳  12:27

سعیدجان نگفتی از کدام شهر میخواهی به قشم بروی خود من عید 90 با پراید و یک همسفری دیگه نیز که اونم پراید داشت از اصفهان رفتیم به قشم خیلی هم راحت بودیم و مشکلی هم پیش نیومد

سعید - ۱۳۹۰/۱۱/۲۴  12:03

سلام من سعید هستم من ساکن قوچان واقع در خراسان رضوی هستم

1 2 3 4 » بعدی » آخر
برای درج پاسخ یا نظر خود پیرامون موضوع به صفحه آخر مراجعه نمایید.