لوازم یدکی و قطعات اصلی تویوتا در قشم قشم آنلاین
گفتمان   نیازمندیها   سایتها   سفر   دانشنامه   ویدیوها   تصاویر   بلاگها   اخبار   خانه
۱۳۹۶/۰۹/۲۵
قشم آنلاین > نوشته ها > گرگ مهربون

نوشته های گرگ مهربون


از شوراي درگهان حمايت كنيد!
!!!!
در ديداري كه آقاي تركان با شوراي شهر درگهان داشته اند آقاي مشاور رياست جمهوري در كمال تعجب مسئولين از تخريب ٣٥ هكتاري ساحل درگهان حمايت كرده اند ! و حتي در مقابل چشمان مبهوت صيادان مظلوم درگهان با تندي جواب يكي از أعضاي محترم شورا را داده اند !!!
جاي بسي تعجب ميباشد كه چرا نماينده رياست جمهوري و دبير شوراي مناطق آزاد كه داعيه مبارزه با فساد مالي سر ميداده اند در يك ديدار برنامه ريزي شده ! و در حاليكه دادگاه انقلاب إسلامي استان هرمزگان با مدارك مستدل و ذكر اين نكته كه بيت المال توسط مدير سابق سازمان حيف و ميل گرديده و با توجه به شكايات محيط زيست و سازمان بازرسي حكم به توقيف پروژه داده اند ، از پيمانكار مخرب ساحل حمايت ميكند !
واقعا پشت پرده ها چه خبر است !!!
اين در صورتي است كه اگر ايشان ( تركان ) از حكم ...

متن کامل
۱۳۹۲/۱۲/۰۹   گرگ مهربون   اجتماعی

انتقاد تند تركان از سازمان منطقه آزاد قشم
....
..............
در بازديد آقاي تركان از سطح شهر نسبت به انباشته بودن زباله ها ، ايشان انتقاد تندي از مديريت سازمان نموده اند و به معاونت خدمات شهري اخطار داده اند !

در خبر ديگري ايشان از آقاي عسكري مديريت اداري سازمان خواسته اند تا شب عيد از ١٢٠٠ نفر كارمند سازمان فقط ٣٠٠ نفر حفظ و بقيه تعديل شوند يعني ٩٠٠ نفر اخراج !

آقاي عسكري طي نامه اي به معاونتهاي سازمان از آنها خواسته اند اسامي كارمندان مازاد را سريعا نهايتا تا هفته آينده اعلام كنند !
........................
خدا ميداند حق چند نفر در اين خصوص ضايع ميشود چون همه معاونان جديدند و شناخت درستي از كارمندان تحت امر را ندارند !!!!
......................

۱۳۹۲/۱۲/۰۸   گرگ مهربون   مناطق آزاد و ویژه

گزارش تصويري از فاضلاب درگهان
بدون شرح . به منبع مطلب رجوع شود .

۱۳۹۲/۱۲/۰۵   گرگ مهربون   اجتماعی

اگر زبان انگليسي تان ضعيف است
سلسله بحث های مدیران موفق
اگر زبان انگلیسی تان ضعیف است...!
اگر دایره واژگان یک شهروند معمولی آمریکایی را در طول یک سال جمع کنید ، با کمال شگفتی در خواهید یافت که او نیز در طول سال ، از حدود 1000 لغت پرتکرار استفاده می کند.
پول نیوز ؛ زهرا نظری مهر - اگر مدیری هستید که به زبان انگلیسی تسلط دارید ، تبریک می گوییم چون شما مجهز به یکی از ابزارهای مهم مدیریتی در عصر جدید هستید و نیازی هم به خواندن این نوشتار ندارد.
اما اگر انگلیسی تان ضعیف است ، چند دقیقه ای را برای خواندن این متن اختصاص دهید ؛ شاید کمک تان کند.

خیلی از مدیران ، به این خاطر به کلاس های زبان نمی روند که آنقدر به این کلاس ها رفته اند و نیمه کاره رهایش کرده اند که دیگر قطع امید کرده اند. گو این که طلسم شده اند و قرار نیست تا آخر ...

متن کامل
۱۳۹۲/۱۲/۰۲   گرگ مهربون   دانش و فناوری

٧ ويژيگي كاركردي مديران موفق كدامند ؟

7 ویژگی کارکردی مدیران موفق کدامند؟
یادگیری تا 360 درجه باشد و بکوشید از هر که می توانید یاد بگیرید.در دوره های کوتاه مدت ثبت نام کنید، کتاب های روز را ولو به اجمال بخوانید. سایت هایی که مطالب مفیدی درباره مدیریت و حرفه تان دارند را شناسایی کنید و مدام به آنها سر بزنید.
پول نیوز ؛ زهرا نظری مهر - مدیریت ، تنها یک هنر مبتنی بر توانمندی های فردی نیست ؛ هر چند که ویژگی های شخصی در مدیریت بسیار حائز اهمیت اند اما در دنیای امروز ، مدیریت یک علم رو به رشد به شمار می رود که آموختنی است.

در زیر ، 7 ویژگی کارکردی مدیران موفق را که قابل یادگیری و اجرا هستند را توضیح داده ایم ؛ توجه داشته باشید که مباحث ذکر شده ، نسبت به یکدیگر تقدم و تأخر ندارند:مشارکت فکری کارکنان

شما به عنوان مدیر ، درگیر مسائل کلان شرکت هستید و این ، ...

متن کامل
۱۳۹۲/۱۱/۳۰   گرگ مهربون   دانش و فناوری

تركان ميرود
...

خبرهاي محرمانه خبر از رفتن تركان دارد احتمالا يا آقاي سعيد كيا و يا آقاي سيد مصطفي شفيعي زاده برادر زاده شفيعي زاد معروف ( مالك تيم استقلال أهواز ) جاي ايشان را ميگيرد ... والله اعلم

......

اکبر ترکان، مشاور رئیس جمهور - رئیس دبیرخانه شورای‌عالی مناطق آزاد - با حفظ سمت سرپرستی معاونت بین الملل - شورایعالی ایرانیان- دبیرخانه جنبش عدم تعهد - سازمان فضایی - و همچنين رياست سازمان مهندسي را بر عهده دارد .

از نظر بنده اين اتفاق ميموني خواهد بود به دو دليل :

١- آقاي تركان متولد سال ١٣٣١پير و فرسوده اند و ديگر تواني براي انجام اينهمه وظايف محوله ندارند.
٢- متاسفانه تعداد پستهاي ايشان از تعداد انگشتان يك دست بيشتر هم است و اين فرصتي خواهد بود نفر بعدي با فراغ بال به وظايف محوله بپردازد.


بهر حال اين تغيير را به آقاي مشيري تبريك ميگوييم چون ايشان ( مشيري ) انتخاب ...

متن کامل
۱۳۹۲/۱۱/۲۹   گرگ مهربون   مناطق آزاد و ویژه

پروژه حذف شورا و شهرداري قشم كليد خورد !
...
هر چند كه دلسوزان جزيره براي تعامل مديران و مسئولين در رده هاي بالاي مديريتي تلاشهايي رو داشته اند ، اما متاسفانه مديريت سازمان منطقه آزاد قشم ، عليرغم حمايتهاي بي كران رييس شوراي شهر از ايشان ، در يك اقدام بي سابقه شأن و مقام شهرداري و شوراي شهر را زير سئوال برده و منكر مسئوليتهاي اين ارگان با قدمت پنجاه ساله شده است .

در تفاهم نامه جديدي كه تايپ شده و الان روي ميز آقاي شهردار قرار دارد ، شهرداري فقط بعنوان يك پيمانكار شناخته شده كه بعضي از مسئوليتهاي شهري از جمله جمع آوري زباله رو در مقابل دريافت پول از سازمان انجام ميدهد !!!!!

اين عمل با نارا حتي و دلخوري شوراي شهر همراه شده و به شهرداري اعلام كرده كه طبق روال گذشته اقدام به صدور پروانه ساختماني به شهروندان بنماييد ، اما شهرداري از شورا خواسته در صورت صدور پروانه إعطاي آب ...

متن کامل
۱۳۹۲/۱۱/۲۳   گرگ مهربون   اجتماعی

مشير كجاست ؟
....
چند ماهي است سازمان منطقه آزاد قشم بدون رهبر و مسئول عالي رها شده است ، گر چه در اين اواخر با انتصاب آقاي حبيبي بعنوان قائم مقام سازمان ، ايشان نسبت به جمع نمودن بعضي از امورات جاري اهتمام ورزيده اند ولي بي حد و نصاب بودن حيطه اختيارات سازمان منطقه آزاد قشم ، ضرورت حضور فيزيكي مدير عامل گمشده رو ايجاب مينمايد ، بسياري از سرمايه گذاران ماهها است جهت انجام امورات مالي و اجرايي خويش نياز به رايزني و ملاقات با مدير سازمان را دارند ، هر چند آنها ميدونند حتي حضور فيزيكي مشير كمكي به اوضاع نميكند اما با اين وجود نگاه كم اميدشان به درب ورودي سازمان خيره مانده است ...!!!
.............................

.............................

اجازه بدين به يك مثال واقعي كه از قول يكي از بزرگان نقل شده اشاره كنم :

ايشان ميگويد: بعد از يكماه انتظار موفق شدم با مدير سازمان گفتگو كنم ...

متن کامل
۱۳۹۲/۱۱/۱۰   گرگ مهربون   مناطق آزاد و ویژه

دزدان طلا فروشي درگهان كجايند ؟؟؟؟
......
در مورد دزدي طلا فروشي ميخواستم نكاتي رو بگم : ميگن دزدان ٨ نفر بودند با لباس بلوچي و كم حرف زده و ماشينشان رو در كنار ساحل كووه اي رها كرده اند .
من ميگم آنها بلوچ نبوده اند فقط براي رد گم كردن بوده است در غير اين صورت با حرف زدن لهجه شون آنها رو لو ميداد . مطمئن باشيد همه شون از قشم خارج نشده اند و منتظر طعمه بعدي اند . آنها دارند چيزهاي به ما نشان ميدهند كه باور كنيم .
من فك نميكنم ايراني باشند چون إيراني ها ٨ نفري نميرند سرقت ، به آمار توجه نماييد .

خيلي جالبتر بگفته خودشون يكماه طرف رو زير نظر داشته اند ، پس بايد جايي در جزيره و نزديك درگهان براي أقامت داشته باشند .


فقط يك گروه ميمونه كه تيمي عمل ميكنند، آنها يك اشتباه كرده اند كه ماشين رو كنار ساحل كووه ...

متن کامل
۱۳۹۲/۱۱/۰۵   گرگ مهربون   حوادث

دشمن جزيره. ( تفرقه )
....
حدود پنج ماه از انتصاب آقاي مشير بعنوان مدير همه كاره سازمان منطقه آزاد قشم ميگذرد نامبرده بجاي ارائه برنامه مدون راهبردي براي رشد و شكوفايي جزيره ، هر چند روز يكبار با مصاحبه هاي آتشين از گذشته ها حرف زده و كليه سرمايه گذاران خرد و كلان رو روانه دادگاه نموده است ، حرفهاي ايشان بجاي حل موضوع و كمك به مردم جزيره بيشتر باعث تنش و ايجاد موضوعاتي گشته كه جناب آقاي پور مولوي بعنوان رييس شوراي شهر و حامي شماره يك ايشان از شنيدن اين همه حرفها و نداشتن طرح و ايده براي آينده جزيره بستوه آمده و در مصاحبه اخيرشان به آن اشاره كردند و گفتند : حساب رانت خوارها و سرمايه گذاران از هم تفكيك و جدا شود.
...
مسئولين حكومتي به امر تنش و اختلافات واقف شده اند ( حتي سفر آقاي يونسي مشاور رييس جمهور محترم به قشم در همين راستا ...

متن کامل
۱۳۹۲/۱۱/۰۵   گرگ مهربون   اقتصادی


1 2 3 » بعدی » آخر
شما می توانید با ثبت نام در سایت، نوشته ها، نظرات و تصاویر خود را در قشم آنلاین و وبلاگ شخصی خود درج نمائید.
79